Weź samochód! Weź odpocznij!


17.02.2020


Promocja wakacyjna na Vitarę 7 dni nad morzem
Wyjątkowa promocja samochodów w abonamencie 


Jak zacząć nowy rok? Od postanowień? Od działania? A może ...od wypoczynku! Teraz wybierając samochód na abonament, fundujesz sobie i bliskim tygodniowy pobyt nad morzem! Qarson wraz z Holiday Park & Resort do Twojego auta na 12 miesięcy dodaje 7 dni w jednym z luksusowych ośrodków nad Bałtykiem. Pospiesz się zanim promocja odjedzie Ci sprzed nosa!


  Nowoczesny samochód, o który nie musisz się martwić a do tego pobyt dla całej rodziny w jednym z wyjątkowych obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych nad morzem - teraz możesz połączyć te dwie przyjemności. Nie martw się o swoje nowe cztery kółka ani o planowanie urlopowego wyjazdu. Weź udział w wyjątkowej promocji Qarsona i Holiday Park & Resort i pozwól sobie na odpoczynek!

  Jak to zrobić? Wystarczy, że weźmiesz w abonamencie Suzuki Vitarę, a dostaniesz voucher na 7-dniowy pobyt w jednym z wyjątkowych ośrodków rekreacyjno-wypoczynkowych.

  Samochód na abonament to wygodne rozwiązanie dla kierowców, którzy cenią sobie wolność, bezpieczeństwo i krótki czas trwania umowy. Oferta Qarsona to możliwość korzystania co rok z fabrycznie nowego bogato wyposażonego samochodu na gwarancji producenta. W cenie niskiej miesięcznej opłaty dostajesz serwis, przeglądy i naprawy gwarancyjne, komplet nowych opon, rejestrację pojazdu i pakiet 10 tysięcy kilometrów.


  Qarson proponuje Ci następcę kultowej terenówki - Suzuki Vitarę z silnikiem 1.0 BoosterJet o mocy 111 koni mechanicznych. Znajdź samochód dostosowany do Twoich potrzeb - a formalności zostaw nam!

  Basen, jacuzzi, zjeżdżalnie wodne, sauna, SPA, siłownia, salon gier, boisko plażowe, bajeczne place zabaw i animacje dla dzieci - to tylko niektóre z atrakcji, jakie znajdziesz w Holiday Park & Resort - sieci luksusowych letniskowych domów drewnianych i ekskluzywnych apartamentów położonych w jednej z nadmorskich miejscowości: Ustroniu Morskim, Pobierowie, Mielnie, Niechorzu, Rowach czy Kołobrzegu.

  Skontaktuj się z doradcą!

  📧 [email protected]
  💬 m.me/QarsonPolska
  📞 61 10 10 450

  Sprawdź ➡️ regulamin promocji

  Regulamin realizacji Vouchera ➡️ Tutaj