Wyjątkowa promocja na dzień matki 


20.05.2020


Dzień matki promocja na dodatkowe 2000 km przy zakupie Fiata 500
Fiat 500 na abonament to wyjątkowy prezent z okazji Dnia Matki


Jaki powinien być idealny prezent na Dzień Matki? Jak podziękować kochającej Mamie? Co podarować 26 maja najważniejszej osobie w życiu? Odrobinę wolności i beztroski? Poczucie bezpieczeństwa? Uroczy drobiazg? A może coś, co pozwoli jej znów poczuć się młodą? To wszystko możesz mieć, gdy wybierzesz nowego Fiata 500 od Qarsona w umowie na 12 miesięcy. Skorzystaj z promocji! Zamów nową 500-tkę na abonament i odbierz dodatkowy pakiet 2 tysięcy kilometrów! Promocja trwa tylko do 26 maja.


  Mała rzecz, a cieszy - to pierwsze wrażenie, które wywołuje w nas nowy Fiat 500. Vintage’owy kształt tego malucha z segmentu A wyraźnie nawiązuje do pierwszego, legendarnego Fiata 500 - auta, które zmotoryzowało Włochy. Jasne wnętrze i deska rozdzielcza, która wizualnie opiera się na pasie w kolorze lakieru nadwozia - to również wspomnienie pierwszego modelu 500-tki. Wbrew pozorom miejsca w “fiaciku” jest sporo, zwłaszcza z przodu. Ale jego największą zaletą jest niewątpliwie fakt, że zmieści się wszędzie. 3,5 metra długości jesteśmy w stanie z łatwością zaparkować w każdym miejskim zaułku. I taki właśnie jest Fiat 500 - mały, miejski i stylowy. Kultowy Fiat 500 na abonament: do wyboru w wersji wyposażenia POP lub Lounge - z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Ten miejski maluch w tańszym wariancie POP z centralnym zamkiem, wielofunkcyjną kierownicą, systemem Start&Stop znakomicie sprawdzi się podczas miejskiej jazdy. W bogatszej wersji Lounge Fiat 500 w abonamencie posiada automatyczną skrzynię biegów, a także: czujniki parkowania, czujnik deszczu i światła, UConnect Live Services, Android Auto/CarPlay, Radio UConnect z ekranem dotykowym 7" (radio MP3, Bluetooth, USB) i jeszcze więcej!  

  FIAT 500 NA ABONAMENT - W SAM RAZ DLA MAMY

  Chcesz jak najlepiej dla swojej Mamy: pragniesz, by była zdrowa, szczęśliwa i bezpieczna. Teraz może Ci w tym pomóc wygodne rozwiązanie, jakim jest nowy samochód na abonament w Qarsonie. Wybierając samochód na abonament - Mama dostaje fabrycznie nowe, zarejestrowane auto z serwisem i gwarancją producenta. To znaczy, że jeśli Mama pojedzie na na trening jogi, po zakupy albo do ulubionej knajpki - to samochód jest jej, a kiedy np. trzeba będzie zresetować kontrolkę ciśnienia w oponach albo gdy cokolwiek niepokojącego stanie się z autem - to samochód jest Qarsona i osoba, która prowadzi, nie musi się o nic martwić.

  Z wygodnej formy finansowania, jaką jest auto na abonament może skorzystać zarówno klient indywidualny, jak i przedsiębiorca - na www.qarson.pl mamy ostateczne - ceny brutto samochodów (co znaczy, że w przypadku przedsiębiorców część z tej kwoty można "wrzucić w koszty". Ponadto, ze względu na obecną sytuację na świecie - aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo - auto jest ozonowane przed wydaniem. I jeszcze coś - złożenie zamówienia na nowego Fiata 500 - jest 100% online.

  Skorzystaj z wyjątkowej Promocji z okazji Dnia Matki i podaruj pewny i bezpieczny środek transportu w umowie tylko na 12 miesięcy a do wybranego samochodu na abonament otrzymasz dodatkowy pakiet 2 tysięcy kilometrów. Promocja trwa tylko do 26 maja.

  Skontaktuj się z doradcą

  📧 [email protected]
  💬 m.me/QarsonPolska
  📞 61 10 10 450

  Sprawdź ➡️ regulamin promocji "Dzień Mamy"  Inne aktualności Qarsona