Nasz salon top baner - widok salonu od frontu


Centrum Qarson Polska znajduje się w Suchym Lesie pod Poznaniem. W naszym salonie możesz obejrzeć kilkadziesiąt samochodów różnych marek i porozmawiać z doradcą, który pomoże Ci wybrać model dostosowany do Twoich możliwości, potrzeb i wymagań. Nasz salon to nowoczesne biura oraz dwa miejsca ekspozycji aut. Nasze samochody prezentujemy na oświetlonym placu oraz w stylowym wnętrzu salonu. Tak urządzona przestrzeń gwarantuje komfort zarówno podczas oglądania pojazdów, jak i przy załatwianiu wszelkich formalności. Salon Qarson w Suchym Lesie to miejsce, w którym możesz podpisać umowę abonamentową na samochód, ubezpieczyć wybrany pojazd a w końcu odebrać swoje nowe auto na abonament.

Zapraszamy do Centrum Qarson Polska mieszczącego się przy ulicy Sucholeskiej 3 od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 18:00 oraz w soboty - od 9:00 do 14:00.

Zobacz, jak wygląda nasza siedziba w Suchym Lesie pod Poznaniem. Prezentujemy spacer po naszym salonie z autami na abonament. Korzystając z najnowszej technologii możesz zobaczyć wnętrza samochodów w trybie panoramicznym (360 stopni).  Usiądź za kierownicą i sprawdź, jak wyglada wnętrze twojego wymarzonego samochodu w ofercie abonamentowej.