Pomysł na samochód od Qarsona staje się coraz bliższy polskim kierowcom. Idea aut na abonament i korzyści płynące z korzystania a nie posiadania trafiają do coraz szerszej grupy odbiorców. Liczne publikacje w mediach branżowych (biznesowych, technologicznych i motoryzacyjnych), artykuły w gazetach i ogólnopolskich portalach informacyjnych a także recenzje i analizy opracowywane przez wpływowych blogerów sprawiają, że razem zmieniamy świadomość klientów i polski rynek motoryzacyjny.Super Express logotyp do publikacji

Tesla Model 3 potrafi zdumiewające rzeczy! Sprawdziliśmy ją od A do Z!

Samochody marki Tesla przez wiele lat znaliśmy wyłącznie z opowieści. Mówiło się o nich, jak o legendach, które krążą gdzieś po świecie i budzą u ludzi wielki zachwyt. Na każdym kroku słyszeliśmy o ich zaawansowanych rozwiązaniach, kolejnych aktualizacjach i nieziemskim przyśpieszeniu. W końcu nadeszła ta chwila - Tesla dotarła do Polski.


https://www.se.pl/auto/testy/tesla-model-3-potrafi-zdumiewajace-rzeczy-sprawdzilismy-ja-od-a-do-z-test-opinia-wideo-aa-kNbA-cMCR-3SLg.html


polska-times logotyp

To już w Polsce możliwe: Możemy wybrać i zamówić samochód podczas zwykłych zakupów!

Oferta Qarsona, lidera francuskiego rynku samochodów na abonament, kierowana jest do tych POlaków, którzy nie chcą na długie lata wiązać się kredytem lub leasingiem.
Czy można korzystać z auta bez posiadania go na własność? Co robić, gdy w czasie trwania leasingu rodzina się powiększy i nasz samochód okaże się za mały? Czy aby wybrać nowy pojazd musimy odwiedzać wiele salonów sprzedaży?


https://polskatimes.pl/to-juz-w-polsce-mozliwe-mozemy-wybrac-i-zamowic-samochod-podczas-zwyklych-zakupow/ar/c1-14434919


CDA.pl logo

W tym aucie rozpalisz kominek i zagrasz w gry. Będziesz w szoku co potrafi Tesla Model 3 - TEST

Samochody marki Tesla przez wiele lat znaliśmy wyłącznie z opowieści. Mówiło się o nich, jak o legendach, które krążą gdzieś po świecie i budzą u ludzi wielki zachwyt. Na każdym kroku słyszeliśmy o ich zaawansowanych rozwiązaniach, kolejnych aktualizacjach i nieziemskim przyśpieszeniu. W końcu nadeszła ta chwila - Tesla dotarła do Polski!


https://www.cda.pl/video/3973513d2/vfilm


Fakt24 logottyp

Auta na abonament w centrach handlowych!

Czy można korzystać z samochodu do woli bez konieczności posiadania go na własność? Co należy zrobić, gdy w połowie leasingu rodzina się powiększy i auto, które mamy okaże się za małe? Czy żeby wybrać nowy pojazd konieczne jest odwiedzenie kilkudziesięciu salonów sprzedaży? Oferta Qarson, lidera francuskiego rynku samochodów na abonament, który rozpoczyna swoją działalność w Polsce stanowi odpowiedź na wiele pytań, przed którymi stają osoby rozważające wymianę lub zakup nowego auta.


https://www.fakt.pl/pieniadze/motoryzacja/auta-na-abonament-w-centrach-handlowych/7e541xm


Super Express logotyp do publikacji

Auto kupisz w polskim supermarkecie! Samochody na abonament Qarson - CENY, warunki, jak to działa.

Czasy się zmieniają, a posiadanie auta na własność nie jest już tak modne, jak to było kilkanaście lat temu. Prawda jest taka, że dzisiaj każdy może mieć auto, bez posiadania auta. Przykładem tego są samochody na minuty, ale co jeśli potrzebujemy auta na trochę dłużej? Qarson po wielkim sukcesie we Francji wkracza do Polski. Teraz kupimy cztery koła na abonament przez internet lub w supermarkecie.

https://www.se.pl/auto/nowosci/auto-kupisz-w-supermarkecie-samochody-na-abonament-qarson-w-polsce-ceny-warunki-jak-to-dziala-aa-s923-p6wk-3d2s.html


wyborcza biz logotyp

Qarson chce sprzedać w Polsce 1700 aut na abonament do końca 2019 roku

Warszawa, 21.02.2019 (ISBnews) - Firma Qarson, która właśnie rozpoczyna działalność na polskim rynku, planuje sprzedać w Polsce 1 700 abonamentów na nowe samochody do końca tego roku, zapowiedział jej prezes i założyciel Damian Ciesielczyk. "Kierujemy naszą ofertę przede wszystkim do klientów indywidualnych, ma to być rozwiązanie masowe, dla przeciętnego Kowalskiego. Naszą główną grupą docelową są osoby w wieku  25+, a więc młodsze, niż dziś kupują w Polsce nowe samochody" - powiedział Ciesielczyk na konferencji prasowej.

http://wyborcza.biz/Gieldy/1,132329,24478892,qarson-chce-sprzedac-w-polsce-1700-aut-na-abonament-do-konca.html?disableRedirects=trueRP logo

Kup auto w galerii handlowej. Nowy pomysł rodem z Francji. 


Firma Qarson to lider francuskiego rynku samochodów na abonament. Teraz rozpoczyna swoją działalność również w Polsce. Dla coraz większej liczby osób optymalnym rozwiązaniem staje się abonament auta. We Francji, gdzie Qarson jest liderem w segmencie aut na abonament, firma sprzedała ponad 7000 samochodów, z czego ponad połowa to auta na abonament.


https://moto.rp.pl/finanse/23486-kup-auto-w-galerii-handlowej-nowy-pomysl-rodem-z-francji


polska-times logotyp

Auto na abonament. Tani sposób na nowy samochód? Do tego trzeba doliczyć opłaty dodatkowe.

Branża motoryzacyjna zmienia się. Z jednej strony pojawiają się nowe rodzaje napędu, z drugiej - zmiany postaw konsumentów w zakresie użytkowania pojazdów. Kierowcy coraz rzadziej chcą mieć samochód na własność i wiązać się wieloletnim kredytem lub umową leasingową. Jaką alternatywę mają potencjalni kierowcy? Auto na abonament, czyli model użytkowania auta, który w ostatnich latach notuje znaczące wzrosty w krajach Europy Zachodniej.

https://polskatimes.pl/auto-na-abonament-tani-sposob-na-nowy-samochod-do-tego-trzeba-doliczyc-oplaty-dodatkowe/ar/13907420puls biznesu logotyp

Qarson: Abonament na nowy samochód tańszy niż używany 5-letni. 


Rynek samochodów na abonament rośnie w siłę. W Polsce działalność rozpoczyna nowy gracz — firma Qarson, która od kilku lat podbija Francję. Damian Ciesielczyk, prezes spółki Qarson, ze swoim konceptem aut na abonament oferowanych przez internet i w galeriach handlowych, ruszył w 2009 r. W tamtym czasie nowością było zaoferowanie możliwości wyboru w jednym miejscu pojazdów różnych marek i ich sprzedaż w modelu abonamentowym przez internet.

https://www.pb.pl/wideo/qarson-abonament-na-nowy-samochod-tanszy-niz-uzywany-5-letni-6093


money logotyp

Qarson chce sprzedać w Polsce 1700 aut na abonament do końca 2019 roku

Firma Qarson, która właśnie rozpoczyna działalność na polskim rynku, planuje sprzedać w Polsce 1 700 abonamentów na nowe samochody do końca tego roku, zapowiedział jej prezes i założyciel Damian Ciesielczyk.


https://www.money.pl/gielda/qarson-chce-sprzedac-w-polsce-1700-aut-na-abonament-do-konca-2019-roku-6351869478598273a.html


Interia Biznes logotyp

Qarson jako pierwszy wprowadza nowy model sprzedaży aut na abonament w centrach handlowych

Czy można korzystać z samochodu do woli bez konieczności posiadania go na własność? Co należy zrobić, gdy w połowie leasingu rodzina się powiększy i auto, które mamy okaże się za małe? Czy żeby wybrać nowy pojazd konieczne jest odwiedzenie kilkudziesięciu salonów sprzedaży? Oferta Qarson, lidera francuskiego rynku samochodów na abonament, który rozpoczyna swoją działalność w Polsce stanowi odpowiedź na wiele pytań, przed którymi stają osoby rozważające wymianę lub zakup nowego auta.

https://biznes.interia.pl/firma/news/qarson-jako-pierwszy-wprowadza-nowy-model-sprzedazy-aut-na,2603730Bankier logotyp
Samochód na abonament w galerii handlowej. Do Polski wszedł Qarson – biznes z Francji założony przez Polaka

Francuzi chcą narobić trochę szumu na polskim rynku motoryzacyjnym. Nad Wisłę zawitał Qarson. To czym chce kusić, to nie tylko ceny, ale także model sprzedaży, który w Heksagonie dobrze się przyjął – od teraz samochód na abonament kupimy w galerii handlowej.

https://www.bankier.pl/moto/samochod-na-abonament-w-galerii-handlowej-do-polski-wszedl-qarson-biznes-z-francji-zalozony-przez-polaka-2598/


property news logotyp

Auta na abonament już w Polsce. Qarson stawia na galerie handlowe

Qarson, francuska firma oferująca auta na abonament, rozpoczyna działalność na polskim rynku. Firma przenosi do Polski model biznesowy, który sprawdził się we Francji. To sprzedaż przez internet oraz punkty sprzedaży w najpopularniejszych centrach handlowych w największych miastach w Polsce. Łącznie w 2019 roku w pojawi się 10 punktów w 8 miastach.

http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/auta-na-abonament-juz-w-polsce-qarson-stawia-na-galerie-handlowe,71099.htmlportal spozywczy logotyp
Qarson wprowadza w Polsce nowy model sprzedaży aut na abonament przez internet i w centrach handlowych

Qarson, lider francuskiego rynku sprzedaży aut na abonament, rozpoczyna działalność na polskim rynku. Firma przenosi do Polski model biznesowy, który sprawdził się we Francji. To sprzedaż przez internet oraz coś zupełnie nowego - punkty sprzedaży w najpopularniejszych centrach handlowych w największych miastach w Polsce. Łącznie w 2019 roku w pojawi się 10 punktów w 8 miastach.

http://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/qarson-wprowadza-w-polsce-nowy-model-sprzedazy-aut-na-abonament-przez-internet-i-w-centrach-handlowych,168414.html


Strefa Biznesu logotyp

Auto na abonament. Tani sposób na nowy samochód? Do tego trzeba doliczyć opłaty dodatkowe.

Branża motoryzacyjna zmienia się. Z jednej strony pojawiają się nowe rodzaje napędu, z drugiej - zmiany postaw konsumentów w zakresie użytkowania pojazdów. Kierowcy coraz rzadziej chcą mieć samochód na własność i wiązać się wieloletnim kredytem lub umową leasingową. Jaką alternatywę mają potencjalni kierowcy? Auto na abonament, czyli model użytkowania auta, który w ostatnich latach notuje znaczące wzrosty w krajach Europy Zachodniej.

https://strefabiznesu.pl/auto-na-abonament-tani-sposob-na-nowy-samochod-do-tego-trzeba-doliczyc-oplaty-dodatkowe/ar/13907420?


samar logotyp
Qarson z autami na abonament.

Firma o polsko-francuskich korzeniach rozpoczęła oficjalnie wynajem aut dla klientów indywidualnych. W tym roku chce znaleźć nabywców na 1 700 egzemplarzy. Damian Ciesielczyk karierę w branży motoryzacyjnej rozpoczął od sprzedaży i zarządzania flotą w salonie dealerskim ojca w Suchym Lesie pod Poznaniem. Dziś jest właścicielem działającej w 9 krajach Unii Europejskiej hurtowni samochodów EDP oraz założonego w 2009 roku Qarsona, firmy specjalizującej się w wynajmie aut „na abonament”.

https://www.samar.pl/__/3/3.a/102283/3.sc/11/Qarson-z-autami-na-abonament-.htmlbrief logotyp
Qarson jako pierwszy wprowadza nowy model sprzedaży aut na abonament w centrach handlowych

Czy można korzystać z samochodu do woli bez konieczności posiadania go na własność? Co należy zrobić, gdy w połowie leasingu rodzina się powiększy i auto, które mamy okaże się za małe? Czy żeby wybrać nowy pojazd konieczne jest odwiedzenie kilkudziesięciu salonów sprzedaży? Oferta Qarson, lidera francuskiego rynku samochodów na abonament, który rozpoczyna swoją działalność w Polsce stanowi odpowiedź na wiele pytań, przed którymi stają osoby rozważające wymianę lub zakup nowego auta.

https://brief.pl/qarson-jako-pierwszy-wprowadza-nowy-model-sprzedazy-aut-na-abonament-w-centrach-handlowych/Wirtualne media logotyp
Qarson debiutuje w Polsce z ofertą wynajmu aut na abonament

Do Polski wchodzi francuski Qarson, sprzedający samochody na abonament. - W ramach stałej miesięcznej opłaty kierowcy zyskują możliwość jazdy nowym samochodem, a dodatkowo zdjęte zostają z nich wszystkie niedogodności związane z posiadaniem pojazdu - informuje Damian Ciesielczyk, założyciel firmy Qarson.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/qarson-debiutuje-w-polsce-z-oferta-wynajmu-aut-na-abonamentFleet www logo
Qarson – samochody na abonament wprost z centrum handlowego

Czy można korzystać z samochodu do woli bez konieczności posiadania go na własność? Co należy zrobić, gdy w połowie leasingu rodzina się powiększy i auto, które mamy okaże się za małe? Czy żeby wybrać nowy pojazd konieczne jest odwiedzenie kilkudziesięciu salonów sprzedaży? Oferta Qarson, lidera francuskiego rynku samochodów na abonament, który rozpoczyna swoją działalność w Polsce stanowi odpowiedź na wiele pytań, przed którymi stają osoby rozważające wymianę lub zakup nowego auta.

https://fleet.com.pl/fleet/wiadomosci/branza-flotowa/samochody/qarson-samochody-na-abonament-wprost-z-centrum-handlowego/