Odkup samochodów


Chcesz skorzystać z usługi auto abonamentu w Qarsonie, ale nie wiesz, co zrobić ze starym samochodem? Sprzedaj go nam! Używane przez Ciebie auto odkupimy lub przyjmiemy w rozliczeniu. Już nie musisz martwić się sprzedażą i negocjacją ceny używanego do tej pory samochodu.

U nas dostaniesz rzetelną wycenę a pieniądze ze sprzedaży będziesz mógł przeznaczyć np. na opłatę startową nowego samochodu w abonamencie. Dzięki ofercie Qarsonowa nie musisz już szukać pośredników i komisów, ani wydawać pieniędzy na ogłoszenia w serwisach motoryzacyjnych.

Zainteresowany? Zadzwoń pod numer 61 10 10 460

Wygoda

Sprzedaż starego auta może być bardzo prosta. Wystarczy, że umówisz się z nami na dogodny termin i przyjedziesz swoim starym autem. Na miejscu nasi specjaliści dokonają wyceny samochodu i na tej podstawie zdecydujesz, czy zostawisz auto u nas, czy jednak spróbujesz szczęścia na własną rękę.

Oszczędność czasu

Ogłoszenie o sprzedaży auta "wisi" w serwisie motoryzacyjnym średnio 45 dni zanim znajdzie się chętny. Dla aut bardziej nietypowych ten czas może być znacząco dłuższy. U nas pieniądze możesz mieć w 24 godziny. Kupimy samochód każdej marki, bez czekania, bez wybrednych klientów i natrętnych pośredników.

Uczciwość

Za Twój stary samochód zaproponujemy Ci uczciwą cenę. Na portalu motoryzacyjnym może dostałbyś więcej, ale ogłoszenie kosztuje, a czas oczekiwania na klienta także nie jest bez znaczenia. Odkupimy twój samochód a pieniądze dostaniesz od razu. Wycena auta jest bezpłatna i nie zobowiązuje Cię do sprzedaży.