Qarson zaczyna współpracę z Partnerskimi Klubami Biznesu


12.07. 2019
Po 10 latach działania we Francji i udanym debiucie w Polsce Qarson podbija rynek motoryzacyjny zupełnie nowym sposobem na samochód. Auta na abonament znalazły swoje miejsce także w biznesie skupionym wokół sportu. W ten sposób rozpoczęła się współpraca Qarsona z Partnerskimi Klubami Biznesu.

U podstaw funkcjonowania Partnerskich Klubów Biznesu jest sport, który stanowi zarówno styl życia, jak również jest przestrzenią do funkcjonowania podmiotów działających wokół niego. Grupa biznesmenów zaangażowanych w działania promujące sport w lokalnych społecznościach powołała do życia organizację, której aktywność wykracza poza ramy platformy networkingowej, wewnątrz której panują partnerskie relacje biznesowe i międzyludzkie. 

Dzięki temu połączeniu sił jeszcze więcej osób pozna ideę samochodów na abonament a mniejsze kluby sportowe oraz połączeni w Klubach partnerzy będą mieli możliwość korzystania z nowego auta co rok. Kooperacja Qarsona z PKB oznaczać będzie wsparcie finansowe dla klubów sportowych, działających na terenie województwa wielkopolskiego. Partnerskie Kluby Biznesu łączą dziś siły m.in. z Polonią Leszno, Startem Gniezno czy PSŻ Poznań.

Jest to wyjątkowy projekt, zrzeszający blisko 2 tysiące podmiotów. Firmy o zasięgu ogólnopolskim docierają do firm z poszczególnych naszych miast. Każdy szuka nowych kontaktów, nowych możliwości sprzedaży produktów i usług. Na tym się skupiamy: na współpracy pomiędzy naszymi partnerami – mówi Radosław Rogiewicz z Partnerskich Klubów Biznesu. – Najważniejszą rzeczą w biznesie są relacje: relacje i zaufanie, a te chcemy wzmacniać i budować podczas spotkań Partnerskich Klubów Biznesu.

Więcej informacji o PKB i współpracy z Qarsonem na partnerskieklubybiznesu.plInne aktualności Qarsona