Qarson zaczyna wspó┼éprac─Ö z Partnerskimi Klubami Biznesu


12.07. 2019Po 10 latach dzia┼éania we Francji i udanym debiucie w Polsce Qarson podbija rynek motoryzacyjny zupe┼énie nowym sposobem na samochód. Auta na abonament znalaz┼éy swoje miejsce tak┼╝e w biznesie skupionym wokó┼é sportu. W ten sposób rozpocz─Ö┼éa si─Ö wspó┼épraca Qarsona z Partnerskimi Klubami Biznesu.

U podstaw funkcjonowania Partnerskich Klubów Biznesu jest sport, który stanowi zarówno styl ┼╝ycia, jak równie┼╝ jest przestrzeni─ů do funkcjonowania podmiotów dzia┼éaj─ůcych wokó┼é niego. Grupa biznesmenów zaanga┼╝owanych w dzia┼éania promuj─ůce sport w lokalnych spo┼éeczno┼Ťciach powo┼éa┼éa do ┼╝ycia organizacj─Ö, której aktywno┼Ť─ç wykracza poza ramy platformy networkingowej, wewn─ůtrz której panuj─ů partnerskie relacje biznesowe i mi─Ödzyludzkie. 

Dzi─Öki temu po┼é─ůczeniu si┼é jeszcze wi─Öcej osób pozna ide─Ö samochodów na abonament a mniejsze kluby sportowe oraz po┼é─ůczeni w Klubach partnerzy b─Öd─ů mieli mo┼╝liwo┼Ť─ç korzystania z nowego auta co rok. Kooperacja Qarsona z PKB oznacza─ç b─Ödzie wsparcie finansowe dla klubów sportowych, dzia┼éaj─ůcych na terenie województwa wielkopolskiego. Partnerskie Kluby Biznesu ┼é─ůcz─ů dzi┼Ť si┼éy m.in. z Poloni─ů Leszno, Startem Gniezno czy PS┼╗ Pozna┼ä.

Jest to wyj─ůtkowy projekt, zrzeszaj─ůcy blisko 2 tysi─ůce podmiotów. Firmy o zasi─Ögu ogólnopolskim docieraj─ů do firm z poszczególnych naszych miast. Ka┼╝dy szuka nowych kontaktów, nowych mo┼╝liwo┼Ťci sprzeda┼╝y produktów i us┼éug. Na tym si─Ö skupiamy: na wspó┼épracy pomi─Ödzy naszymi partnerami – mówi Rados┼éaw Rogiewicz z Partnerskich Klubów Biznesu. – Najwa┼╝niejsz─ů rzecz─ů w biznesie s─ů relacje: relacje i zaufanie, a te chcemy wzmacnia─ç i budowa─ç podczas spotka┼ä Partnerskich Klubów Biznesu.

Wi─Öcej informacji o PKB i wspó┼épracy z Qarsonem na partnerskieklubybiznesu.pl