Video instrukcja - jak działa auto abonament

Jak działa auto na abonament?

 

Wynajem długoterminowy samochodu to prosty sposób na korzystanie z fabrycznie nowego samochodu. Auto na abonament od Qarson to sprawdzone, wygodne i bezpieczne rozwiązanie na polskim rynku motoryzacyjnym. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać właśnie auto w abonamencie.

Dopasuj ofertę do swoich potrzeb i zmieniaj auto co rok

Samochód na abonament wynajmujesz na 12 miesięcy, nie tracisz więc czasu na długofalowe zobowiązania. Rok to dokładnie tyle, ile potrzebujesz na wypróbowanie nowego samochodu.

Po zakończeniu umowy nie możesz wykupić auta. Jego odsprzedaż zostaje po naszej stronie. Możesz wynająć kolejne, które będzie dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb i sytuacji życiowej.

Zobacz ofertę
Auto na abonament - tylko na 12 miesięcy!

Zamów już dziś, bez wychodzenia z domu

Czy wiesz, że możesz wybrać i zamówić swój samochód na abonament nie wychodząc z domu? Cały proces jest stworzony tak, byś mógł zrealizować Twoje zamówienie zdalnie.

Jedyne, czego potrzebujesz to skrzynka mailowa, ponieważ wszystkie dokumenty wysyłamy on-line.

Skontaktuj się z nami
Zamów online auto na abonament od Qarson.pl!

Sprawdź ofertę aut i wybierz wymarzony samochód

Korzystając z platformy qarson.pl możesz w pełni skonfigurować ofertę dla wybranego modelu samochodu.

Pozwól sobie na rozwiązanie, które przełamuje schematy i wprowadzi świeżość do Twojego użytkowania samochodu. Wspólnie wybierzemy auto, które spełni Twoje oczekiwania.

Zobacz segmenty aut
Dostępne od ręki auta na abonament

Odbierz swoje auto, pod wskazanym przez Ciebie adresem

Chcesz zamówić samochód z dostawą do domu? Wskaż swój adres, a my dostarczymy Twój nowy samochód dokładnie tam, gdzie zechcesz.

Trzy dostępne możliwości dowozu pozwalają na odbiór auta na Twoich warunkach. Zamów je prosto do domu, odbierz w wybranym punkcie partnerskim na terenie całej Polski lub we wskazanym salonie dealera.

Wybierz sposób dostawy
Auto na abonament z dostawą pod dom

Nie trać czasu na formalności

Skontaktuj się z doradcą Qarson, który przeprowadzi Cię przez szybki proces zamówienia. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie.

Zapewnij sobie wyższy komfort korzystania z samochodu. Rejestracją auta, serwisem i przeglądami zajmie się Twój dedykowany doradca!

Najczęściej zadawane pytania
Auto na abonament od Qarson.pl - niskie miesięczne koszty!

W Qarson Ty prowadzisz!

Cenimy lojalność naszych klientów, dla wszystkich osób, które zdecydują się na przedłużenie umowy z Qarson przygotujemy jeszcze lepszą ofertę: dostosowaną do nowych potrzeb i oczekiwań.

Wybierz swój wymarzony model samochodu i wyrusz w 12-miesięczną podróż.

Zamów swoje auto

Co to jest auto na abonament i na czym polega ta usługa?

Auto na abonament od Qarson Polska to usługa, w której Klient korzysta z fabrycznie nowego samochodu.

Co wyróżnia wynajem w Qarson? Krótki, 12-miesięczny czas trwania umowy, najniższe ceny na rynku, niezmienna miesięczna rata abonamentu, kwoty brutto oraz zero ukrytych kosztów i brak zbędnych formalności logistyczno-administracyjnych.

Kto może skorzystać z oferty abonamentu na auto w Qarson?

Z oferty abonamentowej Qarson Polska może skorzystać każdy - bez względu na to, czy jest to osoba fizyczna, czy prowadząca działalność gospodarczą.

Aby skorzystać z oferty potrzebny jest dowód tożsamości oraz dokumenty pozwalające na przeprowadzenie weryfikacji klienta.

Co to jest weryfikacja Klienta i jakie dokumenty są potrzebne, aby ją przejść?

Weryfikacja Klienta jest to proces, podczas którego - za zgodą Klienta - sprawdzamy jego zdolność płatniczą (podobnie do zakupów na raty np. sprzętu RTV/AGD). Aby przejść weryfikację zazwyczaj wystarczą dane z dowodu osobistego i rachunku bankowego. W przypadku klientów firmowych, prosimy o dodatkowe dokumenty związane z prowadzoną działalnością gospodarczą.

W trosce o czas i wygodę naszych Klientów proces realizujemy za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Gdzie mogę odebrać auto?

Qarson dostarcza samochody na abonament w całej Polsce. Proponujemy 3 opcje odbioru nowego samochodu w umowie na 12 miesięcy.

Oferujemy dostawę do domu Klienta (lub pod inny wskazany adres), do punktu odbioru i zwrotu aut na abonament, we wskazanym punkcie odbioru w największych polskich miastach lub u jednego z naszych partnerskich salonów dealerskich.

Czy mogę wybrać inną wersję wyposażeniową danego modelu niż oferowana na stronie?

Qarson proponuje swoim Klientom wynajem kilkudziesięciu modeli popularnych marek samochodów osobowych z różnych segmentów i w różnych wersjach wyposażenia. Wszystkie dostępne modele prezentujemy na www.qarson.pl/oferta. Qarson Polska tworzy ofertę w oparciu o głosy swoich Klientów, dlatego jeśli wśród prezentowanych modeli nie ma konkretnego auta, zapraszamy do kontaktu z doradcą pod numerem 61 101 04 50

Czy mogę używać wynajętego samochodu jako taksówkę, pod Uber itp.?

Qarson Polska nie oferuje możliwości, by auto na abonament było wykorzystywane w celach świadczenia usług komunikacyjnych. Nie może zatem służyć jako taksówka lub samochód sieci Uber, Bolt lub podobnych.

Co otrzymuję w abonamencie?

W abonamencie Qarson oferuje pachnące świeżością fabrycznie nowe auto, na gwarancji producenta, rejestrację pojazdu, darmowy pakiet 10 tysięcy kilometrów, serwis, przeglądy i naprawy gwarancyjne oraz komplet nowych letnich opon.

Qarson gwarantuje najwyższej jakości pełną obsługę dedykowanego doradcy w zakresie: dopasowania oferty, obsługi formalności, koordynacji likwidacji szkód oraz pomocy przy zwrocie auta czy odnowieniu umowy i odbioru kolejnego samochodu na abonament.
Jak wygląda kwestia rejestracji auta? 

Qarson zajmuje się kwestiami formalnymi, takimi jak rejestracja pojazdu, aby Klientowi pozostawała wyłącznie przyjemność korzystania z auta. Koszt rejestracji wliczony jest w Opłatę Startową.

Czy korzystając z Auta na Abonament mogę wyjechać za granicę?

Korzystając z usług Qarson Polska Klient może wyjechać autem na abonament za granicę. Na terenie Unii Europejskiej nie są wymagane dodatkowe dokumenty. Jednak w niektórych krajach (Mołdawia, Rumunia, Ukraina, Rosja) potrzebne będzie dodatkowe ubezpieczenie. Wyjazd za granicę wiąże się z koniecznością wykupienia zgody - w wysokości 49 zł na cały czas trwania abonamentu.

Czy autem będzie mógł jeździć ktoś inny niż osoba, na którą będzie podpisana umowa?

Auto na abonament od Qarson Polska może być udostępniane innym osobom. Należy jednak pamiętać, że to Klient (osoba, która podpisała Umowę Abonamentową) odpowiada za wszelkie szkody, których nie pokryje ubezpieczenie w trakcie udostępnienia auta.

Jak wygląda kwestia serwisu?

Klient nie musi się martwić kwestią serwisu, który pozostaje po stronie Qarson. W razie jakichkolwiek problemów z autem lub wątpliwości dotyczących jego użytkowania zapraszamy do kontaktu z doradcą pod numerem 61 101 04 50

W trakcie użytkowania auto uległo awarii/zdarzeniu drogowemu/zostało skradzione - co robić?

W razie jakichkolwiek problemów z autem: awarii, kolizji, wypadku lub innego zdarzenia drogowego, zapraszamy do kontaktu z doradcą pod numerem 61 101 04 50. Kradzież auta na abonament, niezwłocznie po jej stwierdzeniu, należy zgłosić na policję a także doradcy Qarson Polska - dzwoniąc pod wyżej podany numer telefonu.
Ile kosztuje auto na abonament?

Ceny abonamentu miesięcznego w Qarson różnią się w zależności od marki i modelu samochodu. Jednakże w każdym przypadku wysokość miesięcznej opłaty, pozostaje niezmienna w trakcie obowiązywania umowy, co pozwala na dokładne planowanie domowego budżetu.

Do kosztów raty abonamentowej należy doliczyć jednorazową Opłatę Startową, która uruchamia abonament oraz ubezpieczenie, które Qarson oferuje w pakiecie na preferencyjnych warunkach.

Opcjonalnie można doliczyć powiększony pakiet kilometrów, komplet opon wielosezonowych, pakiet zabezpieczający przed szkodami czy dowóz auta pod wybrany adres.

Czym jest Opłata Startowa?

Opłata Startowa uruchamia program abonamentowy. Zawiera koszty administracyjne i logistyczne, m.in. rejestrację pojazdu i przygotowanie go do wydania. Wysokość Opłaty Startowej różni się w zależności od wybranego modelu samochodu.

Co to jest pakiet kilometrów? Co się dzieje po przekroczeniu ustalonej liczby kilometrów?

Qarson Polska oferuje każdemu Klientowi na start podstawowy darmowy pakiet 10 000 km. Na etapie zawierania Umowy Abonamentowej można ten pakiet powiększyć i korzystać z 15, 20 lub 25 tysięcy kilometrów rocznie.

W przypadku przekroczenia zakładanej liczby kilometrów: w dniu zwrotu auta nastąpi rozliczenie - zgodnie z cennikiem podanym przy każdym modelu.

Ile kosztuje ubezpieczenie auta w abonamencie? 

Qarson współpracuje z największymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce, dlatego oferuje Klientom korzystny pakiet ubezpieczenia auta w umowie na rok. Istnieje również możliwość ubezpieczenia zewnętrznego, poza pakietem Qarson, ale należy pamiętać, że polisa zewnętrzna musi być zgodna z warunkami zapisanymi w Umowie Abonamentowej oraz wiąże się z opłatą manipulacyjną.

Co mam zrobić w przypadku przetarcia lub uszkodzenia auta?

Aby zabezpieczyć Klienta przed szkodą (taką jak przetarcie czy uszkodzenie auta), Qarson przygotował wygodny Pakiet Safe, który gwarantuje zniesienie opłaty przy każdej szkodzie o wartości powyżej 500 zł brutto powstałej z winy użytkownika i działa niezależnie od liczby zgłoszonych szkód. Ponadto wszelkie naprawy powinny być realizowane w porozumieniu z Qarson Polska.

W przypadku zaistnienia szkody każdorazowo prosimy o zgłoszenie jej na adres [email protected] lub kontakt z BOK pod numerem 61 101 04 60

Co w sytuacji, gdy nagle zacznę jeździć więcej niż przewidywałem/przewidywałam?

Umowa Abonamentowa w Qarson Polska gwarantuje stałą i niezmienną opłatę abonamentową, dlatego Klient może jeździć tyle, ile potrzebuje. W przypadku przekroczenia zakładanego pakietu kilometrów: w dniu zwrotu auta nastąpi rozliczenie - zgodnie z licznikiem dla użytkowanego modelu samochodu.

Czy wystawiacie faktury VAT? 

Tak, za każdą płatność Qarson sp. z o.o. wystawia fakturę VAT.