Qarson benefit car - samochody na abonament w twojej firmie


26.05.2020


Carfleet system benefitów auta dla pracowników


Qarson Benefit Car to najbardziej pożądany benefit pozapłacowy dla firm i ich pracowników. Samochód w abonamencie w programie Qarson Benefit Car to bezpieczeństwo i oszczędność, na którą warto postawić właśnie teraz. Umowa tylko na rok i zero zmartwień plus dodatkowe korzyści - to wszystko gwarantuje  Qarson - firma z 10-letnim doświadczeniem na europejskim rynku motoryzacyjnym i lider segmentu aut na abonament dla klientów indywidualnych.


Qarson Benefit Car powstał w odpowiedzi na potrzebę zaistnienia innowacyjnego świadczenia, które realnie umocni relacje między pracownikami i pracodawcą.  Nowe auto jako dodatek do pensji to znakomity motywator - zarówno dla nowo zatrudnionych, jak i osób, które od lat związane są z Twoją marką.

  • Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo swojego zespołu. Niech dojazd do pracy w tym trudnym czasie będzie dla Twoich pracowników komfortowy i pozbawiony niepotrzebnego ryzyka. 
  • Zachęć do pracy w Twojej firmie. Czy pracodawca, który już na etapie rekrutacji informuje, że spełnia marzenia o nowym samochodzie, nie jest wymarzonym szefem?

Nowe auto na abonament to z kolei dla jego użytkownika wygodna alternatywa dla kosztownego zakupu samochodu w salonie. Brak pośredników, krótka umowa i łatwe planowanie domowego budżetu - już teraz to wszystko możliwe jest dzięki Qarson Benefit Car.

  • Auto dla pracownika i jego rodziny. Samochód na abonament służy nie tylko osobie, która nim kieruje, ale również wszystkim pasażerom oraz tym, którym pojazd użycza.
  • Zero zmartwień. Auto na abonament to gotowy do jazdy fabrycznie nowy samochód, objęty gwarancją i bezpłatnym serwisem a także opieką dedykowanego doradcy. 

Wszelkich informacji na temat programu Qarson Benefit Car udziela:

Maciej Łabuziński

Koordynator działu samochodów nowych

600 950 488
[email protected]