O marce Qarson


Qarson to marka, która powstała w 2003 roku we Francji i należy do Grupy EDP Auto. Od 2019 roku działa na polskim rynku motoryzacyjnym. Auta na abonament zyskują coraz większą popularność wśród osób poszukujących nowych form finansowania samochodu. Oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych jak i firm. Roczny wynajem to alternatywa dla zakupu czy leasingu. Qarson skonstruował proces wynajmu auta w sposób łatwy i bezproblemowy dla Klientów, jednocześnie zapewniając kompleksową opiekę i wsparcie na każdym etapie współpracy.

20 lat EDP - Qarson - O nas

 
Abonamentowy model działania łączy produkt i usługę, skupiając się na ofercie wynajmu fabrycznie nowych samochodów w rocznej subskrypcji. To motoryzacyjny przełom, nie tylko z uwagi na sposób działania, ale również na dostępność - auto na abonament można wynająć zarówno prywatnie jak i na firmę. Umożliwia to dopasowanie odpowiedniego modelu auta do dynamicznie zmieniających się potrzeb i oczekiwań użytkowników. Uważamy, że własność nie buduje wartości, a połączenie produktu z usługą to pewne rozwiązanie na zmieniające się potrzeby.Damian Ciesielczyk - 20 lat EDP auto "Nie trzeba mieć auta, by go używać. Wystarczy mieć abonament, tak jak jest z telefonem, telewizją czy siłownią."

Damian Ciesielczyk, Qarson Founder
"Nie trzeba mieć auta, by go używać. Wystarczy mieć abonament, tak jak jest z telefonem, telewizją czy siłownią."

Damian Ciesielczyk, Qarson Founder
 

 

Auto

Oferujemy TYLKO fabrycznie nowe, bezpieczne auta

Abonament

Oferujemy TYLKO umowę w rocznym abonamencie

Asystent

TYLKO tankujesz – Qarson dba o utrzymanie auta (ubezpieczenie, serwis, naprawy, etc.)

Jesteśmy doceniani za jakość, zaufanie i renomę. Otrzymaliśmy prestiżowe nagrody takie jak Laur Klienta 2022, Dobra Marka 2023, Fleet Derby 2023 w kategorii "Usługa finansowa dla MŚP" czy Diamenty Miesięcznika Forbes 2023. Wyróżnienie od redakcji Forbes stanowi jedno z najbardziej cenionych zestawień wśród prywatnych przedsiębiorstw w Polsce. To dowód, że należymy do najdynamiczniej rozwijających się polskich firm.

Magazyn "Auto Plus" (francuski odpowiednik polskiego "Auto Świat") rokrocznie od 2017 r. przyznaje marce tytuł najlepszego niezależnego dystrybutora aut we Francji.