Qarson - oferty pracy banner

Praca w Qarsonie


Samochód, który daje wolność, niezależność i poczucie bezpieczeństwa. W Qarsonie chcemy, by każdy mógł cieszyć się nowym autem bez zmartwień i długich zobowiązań. Proponujemy Ci możliwość używania auta tak łatwo, jak korzystasz z telefonu, telewizji czy serwisów z serialami i muzyką. Proponujemy Ci nowe auto na abonament co rok. Qarson to lider rynku samochodów na abonament we Francji, to 10 lat pracy i doświadczenia, to 50% dynamika wzrostu sprzedaży w skali roku, to wielokrotnie wyróżniana jakość obsługi klienta. Qarson w Polsce to rewolucja rodzimego rynku motoryzacyjnego, która zaczęła się w 2018 roku, trwa i rośnie w siłę.

Jesteśmy tam, gdzie są nasi Klienci - w internecie i w galeriach handlowych. Qarson, to platforma, na której znajdziesz wybór najpopularniejszych marek, modeli i segmentów aut. Qarson to także Cyfrowe Salony Samochodowe, w których indywidualni doradcy pomagają w doborze wymarzonych modeli i najkorzystniejszych rozwiązań finansowych. W całej Europie zatrudniamy ponad 250 osób, w tym ponad 150 w Polsce. Do naszego zespołu poszukujemy zdolnych ludzi, którzy będą chcieli razem z nami zmieniać rynek motoryzacyjny i myślenie o korzystaniu z nowych samochodów. Szukamy osób gotowych do działania i szukania nieszablonowych rozwiązań.

Gdzie pracujemy?

Możesz z nami pracować w głównej siedzibie Qarsona, która mieści się pod Poznaniem albo w jednej z 7 lokalizacji na terenie całej Polski. Nasze Cyfrowe Salony Samochodowe znajdują się obecnie w najlepszych galeriach handlowych w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Szczecinie.

Dlaczego warto?

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem, umowę o pracę i  bogaty pakiet benefitów. Zbudowaliśmy wyjątkową kulturę organizacyjną, która łączy korporacyjną, międzynarodową strukturę i rodzinny klimat. Wielu z naszych pracowników jest z nami już ponad 3 lata, ze względu na intensywny rozwój, ciągle powiększamy nasze zespoły.

W pracy stawiamy na kontakt z drugim człowiekiem, często ze sobą rozmawiamy - również w językach obcych, co jest świetną okazją do ich doskonalenia. Mówimy sobie po imieniu, wspieramy się i razem budujemy dobrą atmosferę. 

Co oferujemy?

W Qarsonie działa autorski program benefitów, w ramach którego pracownicy mogą wybierać z bogatej oferty te dodatki, które najbardziej pasują do ich potrzeb. Są to (w zależności od lokalizacji) m.in.:

Formalny dress code obowiązuje osoby, które pracują bezpośrednio z Klientem, w Cyfrowych Salonach Samochodowych. W centrali stawiamy na nieformalny strój. Qarson finansuje starty pracowniczych drużyn w zawodach sportowych (np. Ekiden, Business Run, liga futbolsport.pl, rajdy rowerowe). Wspieramy akcje charytatywne proponowane przez naszych pracowników i razem budujemy wielką #qarsonfamily.

Jeśli wśród ogłoszeń nie znalazłeś/znalazłaś odpowiedniego dla siebie, wyślij CV na adres [email protected] - skontaktujemy się z Tobą, gdy pojawi się oferta pracy dopasowana do Twoich kompetencji. 

Specjalista ds. digital marketingu

Specjalista, Pełen Etat.

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Suchy Las (pow. poznański) (okolice)

Sprawdź

Junior Salesforce Developer

Specjalista, Pełen Etat.

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Złotniki (pow. poznański) (okolice)

Sprawdź

DevOps/SysOps Specialist

Kierownik, Pełen Etat.

Miejsce pracy: Poznań, Złotniki (pow. poznański)

Sprawdź

Tester w zespole Salesforce

Specjalista, Pełen Etat

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Suchy Las (pow. poznański)

Sprawdź