Qarson dostarcza samochody na abonament w całej Polsce. Z myślą o oczekiwaniach Naszych Klientów, proponujemy 3 opcje odbioru nowego samochodu w umowie na 12 miesięcy. Oferujemy dostawę do domu klienta lub pod inny wskazany adres, do jednego z wybranych punktów partnerskich, które są zlokalizowane w największych polskich miastach oraz do jednego z naszych partnerskich salonów dealerskich. 

Teraz przy wyborze rodzaju dostawy możesz zdecydować również, czy opłata za nią zostanie rozliczona jednorazowo czy też dodamy ją do Twojego abonamentu. Odbierz swój samochód na abonament tak, jak chcesz! 

Punkt Partnerski

Salon

Dom

Twój Samochód może czekać na Ciebie również w jednym ze wskazanych przez doradców Qarson Punktów Odbioru Aut na Abonament w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Szczecinie, lub Krakowie. Sprawdź, do której lokalizacji dojedziesz najszybciej.


Qarson - punkty odbioru samochodów


Darmowy odbiór auta na abonament odbywa się we wskazanym przez doradcę Qarson partnerskim salonie dealera wybranej przez Ciebie marki. Zadzwoń i dowiedz się więcej 61 101 04 50

Ciesz się wygodą dostawy samochodu na abonament “pod same drzwi”. Warunkiem realizacji opcji odbioru “Dom” jest wcześniejsze potwierdzenie z operatorem możliwości dojazdu pod wskazany adres.

Dostawa samochodu pod dom od Qarsona

Chcesz skorzystać z oferty aut na abonament, ale nie możesz do nas przyjechać? Z myślą o naszych klientach i ich potrzebach teraz Qarson dostarcza samochody do domu. Zamów auto online, korzystając z naszej strony internetowej i poczekaj na jego dostawę pod wskazany adres. Szybko, wygodnie i bezpiecznie!

Ile kosztuje auto na abonament z dostawą do domu? Wybierz samochód, który zamówisz bez wychodzenia z domu i który przyjeżdża wprost pod drzwi. Cena dostawy typu “Dom” to 720 zł brutto, jeśli zdecydujesz się na jednorazową płatność lub 60 zł brutto, które doliczymy do comiesięcznej opłaty abonamentowej.

Zamów samochód na abonament przez internet, a Qarson przywiezie go w dowolne miejsce w Polsce. Jedynym warunkiem realizacji opcji odbioru typu “Dom” jest wcześniejsze potwierdzenie z operatorem możliwości dojazdu pod wskazany adres. Skontaktuj się z doradcą Qarson. Kliknij -> 61 101 04 50.

Wygoda

Nie musisz brać wolnego dnia w pracy by odebrać swoje nowe auto. Nasi kierowcy dowiozą na lawecie wybrany przez Ciebie samochód w dogodnych dla Ciebie godzinach. Doradca Qarson będzie z Tobą w stałym kontakcie, a końcowych formalności dopełnisz w momencie odbioru pojazdu.

Bezpieczeństwo

Nowe samochody na abonament możesz bezpiecznie zamawiać online, bez wychodzenia z domu. Teraz cały proces możesz przenieść “na swoje podwórko”. Na Twoje życzenie dostarczymy auto i wydamy je pod wskazanym adresem zgodnie z metodą “contactless” - z zachowaniem wszelkich procedur sanitarnych.

Oszczędność

Odbiór nowego pojazdu, jeśli nie mieszkasz blisko salonu, wymaga zazwyczaj poświęcenia dużej części dnia. Często trzeba zorganizować 2 kierowcę by ktoś mógł wrócić twoim dotychczasowym samochodem. Zamawiając usługę dostawy, oszczędzasz czas i pieniądze. Auto dostarczymy pod twoje drzwi.