Dostawa samochodu pod dom od Qarsona

Auta z Dostawą do domu

Chcesz skorzystać z oferty aut na abonament, ale nie możesz do nas przyjechać? Z myślą o naszych klientach i ich potrzebach teraz Qarson dostarcza samochody do domu. Zamów auto online, korzystając z naszej strony internetowej i poczekaj na jego dostawę pod wskazany adres. Szybko, wygodnie i bezpiecznie!

Ile kosztuje auto na abonament z dostawą do domu? Wybierz samochód, który zamówisz bez wychodzenia z domu i który przyjeżdża wprost pod drzwi. Cena dostawy typu “Dom” to 600 zł brutto, jeśli zdecydujesz się na jednorazową płatność lub 50 zł brutto, które doliczymy do comiesięcznej opłaty abonamentowej.

Zamów samochód na abonament przez internet, a Qarson przywiezie go w dowolne miejsce w Polsce. Jedynym warunkiem realizacji opcji odbioru typu “Dom” jest wcześniejsze potwierdzenie z operatorem możliwości dojazdu pod wskazany adres. Skontaktuj się z doradcą Qarsona. Kliknij -> 61 101 04 50.

Wygoda

Nie musisz brać wolnego dnia w pracy by odebrać swoje nowe auto. Nasi kierowcy dowiozą na lawecie wybrany przez Ciebie samochód w dogodnych dla Ciebie godzinach. Doradca Qarsona będzie z Tobą w stałym kontakcie, a końcowych formalności dopełnisz w momencie odbioru pojazdu.

Bezpieczeństwo

Nowe samochody na abonament możesz bezpiecznie zamawiać online, bez wychodzenia z domu. Teraz cały proces możesz przenieść “na swoje podwórko”. Na Twoje życzenie dostarczymy auto i wydamy je pod wskazanym adresem zgodnie z metodą “contactless” - z zachowaniem wszelkich procedur sanitarnych.

Oszczędność

Odbiór nowego pojazdu, jeśli nie mieszkasz blisko salonu, wymaga zazwyczaj poświęcenia dużej części dnia. Często trzeba zorganizować 2 kierowcę by ktoś mógł wrócić twoim dotychczasowym samochodem. Zamawiając usługę dostawy, oszczędzasz czas i pieniądze. Auto dostarczymy pod twoje drzwi.

Zobacz inne opcje dostawy