Dostawa do domu

Chcesz skorzystać z naszej oferty abonamentu na samochód ale nie masz jak go odebrać?
Jeżeli w twojej lokalizacji nie mamy punktu sprzedaży lub po prostu nie masz czasu do nas przyjechać, to żaden problem.
Qarson oferuje usługę dostawy pojazdu w dowolne miejsce w Polsce ze stałą opłatą 250 zł. Auto przyjedzie do Ciebie na lawecie w dogodnym terminie. Nasi kierowcy mają duże doświadczenie i bezpiecznie dostarczą Ci auto pod same drzwi. Na czas dostawy pojazd jest dodatkowo ubezpieczony, więc w razie jakichkolwiek uszkodzeń nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

Promocja! Do końca roku dostawa wynajętych lub zakupionych pojazdów "GRATIS".

Wygoda

Nie musisz brać wolnego dnia w pracy by odebrać swoje nowe auto. Procedury i formalności, zajmują trochę czasu, dlatego proponujemy załatwić większość formalności zdalnie. Resztę dopełnisz u siebie w domu w momencie przekazania pojazdu przez naszego kierowcę.

Bezpieczeństwo

Nowe auto często wymaga przyzwyczajenia. Powrót samochodem do domu, często przy trudnych warunkach atmosferycznych może nie być najlepszym momentem na oswajanie się z samochodem. Nasz kierowca bezpiecznie dostarczy Twoje auto, a Ty zaczniesz je używać wtedy, gdy będziesz na to gotowy.

Oszczędność

Odbiór nowego pojazdu, jeśli nie mieszkasz blisko salonu, wymaga zazwyczaj poświęcenia dużej części dnia. Często trzeba zorganizować 2 kierowcę by ktoś mógł wrócić
twoim dotychczasowym samochodem. Zamawiając usługę dostawy, oszczędzasz czas i pieniądze. Auto dostarczymy pod twoje drzwi.