Dostawa samochodu pod dom od Qarsona

Auta z Dostawą do domu

Chcesz skorzystać z oferty aut na abonament, ale nie możesz do nas przyjechać? Z myślą o Naszych Klientach i ich potrzebach teraz Qarson dostarcza samochody do domu. Zamów auto online, korzystając z naszej strony internetowej i poczekaj na jego dostawę pod wskazany adres. Szybko, wygodnie i bezpiecznie!

Ile kosztuje auto na abonament z dostawą do domu? Wybierz samochód, który zamówisz bez wychodzenia z domu i który przyjeżdża wprost pod drzwi. Cena dostawy typu “Dom” to 270 PLN brutto, jeśli zdecydujesz się na jednorazową płatność lub 30 PLN brutto, które doliczymy do comiesięcznej opłaty abonamentowej.

Zamów samochód na abonament przez internet, a Qarson przywiezie go w dowolne miejsce w Polsce. Jedynym warunkiem realizacji opcji odbioru typu “Dom” jest wcześniejsze potwierdzenie z operatorem możliwości dojazdu pod wskazany adres. Aby poznać szczegóły, skontaktuj się z doradcą Qarsona. Kliknij -> 61 10 10 450.

Nie musisz brać wolnego dnia w pracy by odebrać swoje nowe auto. Nasi kierowcy dowiozą na lawecie wybrany przez Ciebie samochód w dogodnych dla Ciebie godzinach. Doradca Qarsona będzie z Tobą w stałym kontakcie, a końcowych formalności dopełnisz w momencie odbioru pojazdu.

Nowe samochody na abonament możesz bezpiecznie zamawiać online, bez wychodzenia z domu. Teraz cały proces możesz przenieść “na swoje podwórko”. Na Twoje życzenie dostarczymy auto i wydamy je pod wskazanym adresem zgodnie z metodą “contactless” - z zachowaniem wszelkich procedur sanitarnych.

Odbiór nowego pojazdu, jeśli nie mieszkasz blisko salonu, wymaga zazwyczaj poświęcenia dużej części dnia. Często trzeba zorganizować 2 kierowcę by ktoś mógł wrócić twoim dotychczasowym samochodem. Zamawiając usługę dostawy, oszczędzasz czas i pieniądze. Auto dostarczymy pod twoje drzwi.

Zobacz inne opcje dostawy