Nowa usługa Qarsona - auto z dostawą do domu samochód, zamów nowe auto online przez internet

Auta z Dostawą do domu

Chcesz skorzystać z naszej oferty abonamentu na samochód ale nie masz jak go odebrać? Zamów auto online korzystając z naszej strony internetowej i poczekaj na jego dostawę w domu. Samochody dostarczane do domu to wygodne i bezpieczne rozwiązanie stworzone z myślą o Naszych Klientach i ich potrzebach.

Jeżeli w twojej lokalizacji nie mamy punktu odbioru samochodu lub po prostu nie masz czasu do nas przyjechać, to żaden problem, Qarson oferuje dostawy aut na abonament w dowolne miejsce w Polsce. Zamów samochód przez internet korzystając z naszej strony qarson.pl. Wybierz model i skontaktuj się z doradcą Qarsona 61 10 10 450

Samochód na telefon, który zamawiasz bez wychodzenia z domu i który przyjeżdża wprost pod Twoje drzwi to już rzeczywistość. Za dodatkową opłatą wybrany przez Ciebie pojazd zostanie dostarczony pod wskazany przez Ciebie adres. Dodatkowo, zanim wybrany model dotrze pod Twoje drzwi, dla Twojego bezpieczeństwa zostanie dokładnie zdezynfekowany ozonem..

Nie musisz brać wolnego dnia w pracy by odebrać swoje nowe auto. Nasi kierowcy dowiozą na lawecie wybrany przez Ciebie samochód w dogodnych dla Ciebie godzinach. Doradca Qarsona będzie z Tobą w stałym kontakcie, a końcowych formalności dopełnisz w momencie odbioru pojazdu.

Nowe samochody na abonament możesz bezpiecznie zamawiać online, bez wychodzenia z domu. Teraz cały proces możesz przenieść “na swoje podwórko”. Na Twoje życzenie dostarczymy auto i wydamy je pod wskazanym adresem zgodnie z metodą “contactless” - z zachowaniem wszelkich procedur sanitarnych.

Odbiór nowego pojazdu, jeśli nie mieszkasz blisko salonu, wymaga zazwyczaj poświęcenia dużej części dnia. Często trzeba zorganizować 2 kierowcę by ktoś mógł wrócić twoim dotychczasowym samochodem. Zamawiając usługę dostawy, oszczędzasz czas i pieniądze. Auto dostarczymy pod twoje drzwi.

Sprawdź ➡️ Regulamin usługi dodatkowej "Dostawa do domu"