30.09.2022Qarson w projekcie #nieposiadam

 

„Własność nie buduje naszej wartości, a my coraz chętniej zamieniamy produkt na usługę” – tym stwierdzeniem wspólnie wkraczamy w projekt #nieposiadam, w ramach akcji Gazety Wyborczej.

Auto na abonament to w naszej wizji znacznie więcej niż sam produkt. Ideą wynajmu auta w abonamencie jest przede wszystkim oferowanie Klientom komfortu, dzięki możliwości korzystania z fabrycznie nowego auta i szeregu pakietów. Wybierając auto na abonament, korzystanie z samochodu staje się praktycznie bezobsługowe.

W ostatnich latach zauważamy zmiany w zachowaniu konsumentów. Coraz częściej decydujemy się na wybór usługi/subskrypcji, podchodząc elastyczniej do możliwości zmian i wyboru.

Zamiana posiadania produktu na usługę to coraz silniejszy trend. Oferowane w Qarson rozwiązanie, gdzie prócz możliwości użytkowania fabrycznie nowego samochodu, zyskujemy bezcenny komfort korzystania z dodatkowych udogodnień – to idealne odwzorowanie idei #nieposiadam.

W ramach projektu powstał wartościowy artykuł, w którym nawiązujemy do dzisiejszych potrzeb najbliższym czasie będziemy udostępniać wartościowe publikacje związane z udziałem w akcji #nieposiadam.

Zachęcamy do zapoznania się z pierwszym artykułem z serii -> tutaj.