18.02.2021Ford Focus IV 5D oraz Ford Puma II - nowości w abonamencie

 

Forma użytkowania nowego samochodu w ramach auta na abonament nieustannie zyskuje coraz większą popularność, dlatego Qarson odpowiadając na potrzeby swoich klientów wzbogaca swoją ofertę o kolejne modele. Sprawdź nowości marki Ford, które są już dostępne!

 

Proponowana wersja Focusa, to już czwarta generacja jednego z najchętniej wybieranych samochodów na rynku. Zwinny, kompaktowy samochód, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników miejskich, jednocześnie zapewniając komfort i jakość jazdy również podczas dłuższej trasy. W ofercie abonamentowej Qarsona proponujemy model Focusa w efektownej wersji ST-Line X, o mocy 155 KM oraz technologii EcoBoost Hybrid, która dba o odpowiedni poziom emisji spalin i zużycia paliwa. Przemyślany dobór nowoczesnych systemów gwarantuje bezpieczeństwo i wsparcie kierowcy na każdym etapie użytkowania auta.

Zupełnie nowa odsłona Forda Puma w wersji miejskiego crossovera, który swoim solidnym i dynamicznym designem zapewnia precyzję i komfort jazdy. Połączenie sportowego stylu i przemyślanej konstrukcji pojazdu gwarantuje kierowcy pewność kontroli sytuacji nawet w najbardziej nieprzewidywalnych warunkach. W ofercie abonamentowej Qarsona Ford Puma II jest dostępny w bogatej wersji wyposażenia, z napędem w technologii EcoBoost, o mocy 125 KM z automatyczną skrzynią biegów.