8.12.2020


Płatności online w Qarson.pl - współpracujemy z Blue Media

Teraz zamówienie auta na abonament jest jeszcze łatwiejsze! Dzięki współpracy Qarson Polska i Blue Media - sprawdzonego operatora elektronicznych płatności - możesz zamówić swój wymarzony samochód już w trakcie rozmowy z doradcą. 

Nowa usługa szybkiej płatności przy zamówieniu auta na abonament w Qarsonie to większa wygoda i minimum formalności. Już na etapie podpisywania Umowy Abonamentowej możesz uiścić Opłatę Startową. W ten sposób Qarson szybciej zaczyna przygotowywać samochód dla Ciebie. Dzięki prostym i intuicyjnym narzędziom - płatność możesz zrealizować podczas rozmowy z doradcą, który w razie wątpliwości będzie służyć Ci pomocą.  

Spółka technologiczna Blue Media działa na rynku od 1999 r. Dostarcza firmom i klientom indywidualnym nowoczesne rozwiązania w obszarze usług płatniczych i finansów.
Kooperacja ze sprawdzoną instytucją płatniczą znacznie ułatwi korzystanie z aut na abonament już od samego początku. To kolejny krok do poprawy jakości naszej usługi a przede wszystkim: wygody i bezpieczeństwa użytkowników aut na abonament.