Ostatnie aktualności i wydarzenia w Qarsonie

Qarson już obecny w Gdańsku w Galerii Bałtyckiej

Auta na abonament Qarsona w Gdańsku. Kolejny Cyfrowy Salon Samochodowy już otwarty.

Nie musisz już kupować nowego samochodu, żeby nim jeździć. Qarson oferuje fabrycznie nowe auta w rewolucyjnym systemie finansowania. Od 18 lutego auta na abonament od Qarsona dostępne są od ręki w Gdańsku: na poziomie -1 Galerii Bałtyckiej.

Czytaj Dalej
Qarson we Wrocławiu w Galerii Wroclavia

Qarson we Wrocławiu. Zobacz POS we Wroclavii

W poniedziałek, 4 lutego, otworzyliśmy nasz kolejny Punkt Obsługi Sprzedaży Qarsona. Teraz znajdziecie nas w stolicy Dolnego Śląska - w Galerii Wroclavia. Sprawdź godziny otwarcia i zobacz nasze hity sprzedaży abonamentowej.

Czytaj Dalej
Qarson w Social mediach - blog-home

Qarson na Facebooku i na Instagramie. Znajdź nas!

Chcemy być jeszcze bardziej dostępni dla Ciebie, dlatego Qarson Polska znajdziesz także w mediach społecznościowych. Polub nasze profile na Facebooku oraz na Instagramie i bądźmy w kontakcie?

Czytaj Dalej
logo qarson xmas

Qarson - godziny otwarcia w okresie świątecznym

Jakie są godziny otwarcia Centrum Qarson w Suchym Lesie pod Poznaniem oraz Punktów Obsługi Sprzedaży w największych centrach handlowych w Szczecinie i Poznaniu w dniach od 22 do 31 grudnia 2018?

Czytaj Dalej
Qarson w Posnanii- poziome-blog-home

Qarson w Galerii Posnania

We wtorek 18 grudnia otwieramy nasz kolejny Punkt Obsługi Sprzedaży w Centrum Handlowym Posnania. Znajdziesz nas w holu głównym obok Leroy Merlin.  Na naszym stoisku zobaczysz HIT sprzedaży abonamentowej - Renault Clio za 499zł (brutto) na miesiącPełną ofertę naszych samochodów będzie można zobaczyć na wielkich ekranach monitorów w jakości HD. 

Czytaj Dalej
2 Nissany Qashqai w Galerii Posnania 2 - otwarcie

Otwarcie Punktu Obsługi Sprzedaży Qarson w Galerii Galaxy w Szczecinie

Od soboty 15 grudnia znajdziesz nas w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy w Szczecinie. Nasz nowy punkt Obsługi Sprzedaży będzie otwarty w godzinach otwarcia galerii: poniedziałek-sobota od 9:00 do 21:00. i od 9:00 do 20:00 w niedziele handlowe.

Czytaj Dalej