Ostatnie aktualności i wydarzenia w Qarsonie

Golf konkurs Auto za darmo na 2 tygodnie - konkurs Radia Eska

Ekoflota 2019 - Targi motoryzacyjnych innowacji

Premiera Volkswagena ID.3, prezentacje aut elektrycznych i hybrydowych, ładowarki elektryczne, carsharing, Miasteczko Motoryzacyjne - to i jeszcze więcej mogliśmy zobaczyć podczas VI edycji targów EkoFlota 2019 - organizowanych przez magazyn Menadżer Floty.  

Czytaj Dalej
Golf konkurs Auto za darmo na 2 tygodnie - konkurs Radia Eska

Konkurs Radia Eska

Voucher na 2 tygodnie jazdy nowym Volkswagenem Golfem z pełnym bakiem paliwa i 5 kabinowych walizek w radosnym, zielonym kolorze - to nagrody od Qarsona, które można wygrać w konkursie Radia ESKA Poznań.  

Czytaj Dalej
Partnerskie Kluby Biznesu współpracują z Qarsonem

Współpraca Qarsona z Partnerskimi Klubami Biznesu

Po 10 latach działania we Francji i udanym debiucie w Polsce Qarson podbija rynek motoryzacyjny zupełnie nowym sposobem na samochód. Auta na abonament znalazły swoje miejsce także w biznesie skupionym wokół sportu. W ten sposób rozpoczęła się współpraca Qarsona z Partnerskimi Klubami Biznesu.  

Czytaj Dalej
Tesla w ofercie abonamentowej Qarsona, Model 3 przed salonem

Tesla w Qarsonie

Qarson jako pierwszy na polskim rynku motoryzacyjnym wprowadza najsłynniejszy samochód elektryczny świata. Tesla dostępna jest teraz w abonamencie i można nią jeździć tak, jak korzysta się z telefonu, telewizji lub serwisów z muzyką. W cenie miesięcznej opłaty kierowca otrzymuje m.in. serwis i naprawy gwarancyjne oraz opiekę dedykowanego doradcy.  

Czytaj Dalej
Ekiden 2019 - Qarson

Qarson w sztafecie Ekiden 2019

Pięć ekip biegowych Qarsona razem pokonało królewski dystans maratonu. W niedzielę, 9 czerwca, podczas sztafety Ekiden PragmatIQ 2019 nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu nasi biegacze zmagali się z trasą, palącym słońcem i własnymi słabościami. 

Czytaj Dalej
Otwarcie Punktów Qarsona w majówkę

Jak pracujemy podczas majówki?

Jakie są godziny otwarcia Centrum Qarson w Suchym Lesie pod Poznaniem oraz Punktów Obsługi Sprzedaży aut na abonament w największych centrach handlowych w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i Szczecinie podczas długiego majowego weekendu? 

Czytaj Dalej
Cyfrowy Salon Samochodowy Qarsona w Galerii Katowickiej

Auta na abonament przyjechały na Śląsk. Qarson w Katowicach.

Samochody na abonament 13 kwietnia na dobre zagościły na Śląsku. Teraz każdy odwiedzający Galerię Katowicką może sam przekonać się, jak działa ten rewolucyjny na polskim rynku sposób finansowania nowych aut.   

Czytaj Dalej
Auta w abonamencie Qarsona w Krakowie w Bonarka CC

Qarson w Bonarka City Center w Krakowie

Auta w abonamencie od 30 marca dostępne są w Krakowie. Punkt Obsługi Sprzedaży Qarsona znajduje się w Bonarka City Center, przy ulicy Kamieńskiego 11. Jeśli szukasz nowego samochodu, ale martwi cię wysoki koszt kredytu i utrata wartości auta - skorzystaj z naszej oferty. 

Czytaj Dalej
Cyfrowy  Salon Samochodowy w Warszawie

Qarson w Galerii Mokotów w Warszawie

Warszawiacy pokochali auta na abonament od pierwszego wejrzenia. Punkt Obsługi Sprzedaży Qarsona już na początku działania w Galerii Mokotów przyciągnął tłumy odwiedzających. Od 25 marca w najlepszej galerii handlowej w stolicy nasi doradcy opowiadają o tej rewolucyjnej na polskim rynku motoryzacyjnym idei a także pomagają w wyborze odpowiedniego modelu w zaskakująco niskiej cenie..

Czytaj Dalej
VIP night w salonie w Suchym Lesie

VIP night w salonie Qarsona.

W piątek, 15 marca, w salonie Qarson na ulicy Sucholeskiej 3 w Suchym Lesie podczas Qarson VIP night spotkali się przyjaciele, partnerzy i dziennikarze, którzy podzielili się rewolucyjną w Polsce ideą - pomysłem na samochód na abonament. Miejsce, w które wpisana jest długa motoryzacyjna historia (wcześniej działał tu salon Peugeot Ciesielczyk a następnie CIESIELCZYK Multisalon samochodowy) oficjalnie otworzyło nowy rozdział.  

Czytaj Dalej
Qarson we Wrocławiu w Galerii Wroclavia

Dzień otwarty w salonie Qarsona w Suchym Lesie

Do salonu Qarsona przy ul. Sucholeskiej 3 w Suchym Lesie pod Poznaniem zaprosiliśmy okolicznych mieszkańców, aby mogli poznać nas i nasz rewolucyjny na polskim rynku sposób na samochód.

Czytaj Dalej
Qarson Brand launch 2019 CEO dziennikarze- Warszawa konferencja

Qarson oficjalnie w Polsce

Qarson oficjalnie wprowadza auta na abonament na polski rynek. Podczas konferencji prasowej w Warszawie Damian Ciesielczyk CEO Qarsona opowiedział o nowym sposobie na samochód dla polskiego klienta indywidualnego. W spotkaniu uczestniczyli dziennikarze ogólnopolskch mediów oraz branży motoryzacyjnej i technologicznej a także kreatorzy opinii publicznej.

Czytaj Dalej
Qarson już obecny w Gdańsku w Galerii Bałtyckiej

Auta na abonament Qarsona w Gdańsku. Kolejny Cyfrowy Salon Samochodowy już otwarty.

Nie musisz już kupować nowego samochodu, żeby nim jeździć. Qarson oferuje fabrycznie nowe auta w rewolucyjnym systemie finansowania. Od 18 lutego auta na abonament od Qarsona dostępne są od ręki w Gdańsku: na poziomie -1 Galerii Bałtyckiej.

Czytaj Dalej
Qarson we Wrocławiu w Galerii Wroclavia

Qarson we Wrocławiu. Zobacz POS we Wroclavii

W poniedziałek, 4 lutego, otworzyliśmy nasz kolejny Punkt Obsługi Sprzedaży Qarsona. Teraz znajdziecie nas w stolicy Dolnego Śląska - w Galerii Wroclavia. Sprawdź godziny otwarcia i zobacz nasze hity sprzedaży abonamentowej.

Czytaj Dalej
Qarson w Social mediach - blog-home

Qarson na Facebooku i na Instagramie. Znajdź nas!

Chcemy być jeszcze bardziej dostępni dla Ciebie, dlatego Qarson Polska znajdziesz także w mediach społecznościowych. Polub nasze profile na Facebooku oraz na Instagramie i bądźmy w kontakcie?

Czytaj Dalej
logo qarson xmas

Qarson - godziny otwarcia w okresie świątecznym

Jakie są godziny otwarcia Centrum Qarson w Suchym Lesie pod Poznaniem oraz Punktów Obsługi Sprzedaży w największych centrach handlowych w Szczecinie i Poznaniu w dniach od 22 do 31 grudnia 2018?

Czytaj Dalej
Qarson w Posnanii- poziome-blog-home

Qarson w Galerii Posnania

We wtorek 18 grudnia otwieramy nasz kolejny Punkt Obsługi Sprzedaży w Centrum Handlowym Posnania. Znajdziesz nas w holu głównym obok Leroy Merlin.  Na naszym stoisku zobaczysz HIT sprzedaży abonamentowej - Renault Clio za 499zł (brutto) na miesiącPełną ofertę naszych samochodów będzie można zobaczyć na wielkich ekranach monitorów w jakości HD. 

Czytaj Dalej
2 Nissany Qashqai w Galerii Posnania 2 - otwarcie

Otwarcie Punktu Obsługi Sprzedaży Qarson w Galerii Galaxy w Szczecinie

Od soboty 15 grudnia znajdziesz nas w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy w Szczecinie. Nasz nowy punkt Obsługi Sprzedaży będzie otwarty w godzinach otwarcia galerii: poniedziałek-sobota od 9:00 do 21:00. i od 9:00 do 20:00 w niedziele handlowe.

Czytaj Dalej