2.07.2021BMW X1 M Sport & BMW 1 M Sport - nowości w abonamencie

 

Kolejne modele samochodów są już dostępne w ofercie aut na abonament od Qarsona. Tym razem wybór padł na markę BMW, która od lat klasyfikowana jest w kategorii marek premium. Już dziś możesz wybrać jeden z dwóch dostępnych modeli i cieszyć się zupełnie nowym samochodem przez 12 miesięcy.

 

Niepowtarzalna stylistyka BMW 1 M Sport przyciąga uwagę na każdej trasie. Nowoczesne wnętrze, zaskakująca przestronność i wydajność to cechy charakterystyczne dla tego modelu. Wersja proponowana przez Qarsona oferuje połączenie praktycznych funkcjonalności z rewolucyjną technologią. Automatyczna skrzynia biegów, asystent parkowania z kamerą cofania, dodatkowe funkcje lusterek czy układ kierowniczy M sprawiają, że prowadzenie BMW 1 M Sport przenosi swoich użytkowników w inny wymiar komfortu. Sprawdź pełną specyfikację na stronie produktu i poznaj BMW 1 M Sport bliżej.

To model zapewniający komfort jazdy podczas długich podróży, gotowy na każdą wyprawę. Wypełniony innowacyjnymi technologiami, z pełną dbałością o detale wykończony materiałami wysokiej jakości. W ofercie Qarsona samochód jest dostępny w bogatej wersji wyposażenia, uwzględniając zawieszenie sportowe M, pakiet aerodynamiczny M, asystenta parkowania czy kamerę cofania. Pełną specyfikację modelu znajdziesz na stronie produktu.