Mar 13, 2020


Qarson dostępny dla Klientów - bez wychodzenia z domu

W związku z wprowadzeniem zagrożenia epidemiologicznego informujemy, że firma Qarson biznesowo i operacyjnie działa w sposób nieprzerwany i niezakłócony. Nasze linie telefoniczne, adresy mailowe oraz obsługa Klienta pracują w regularnych godzinach, a zamówione samochody na abonament wydawane są zgodnie z umowami.

  Jednocześnie powiadamiamy, że większość naszego zespołu - aby uniknąć przebywania w dużych skupiskach ludzkich - pracuje w trybie zdalnym, zaś od kilku dni w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów i pracowników, prowadzimy działania zgodne z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz organów państwowych.

  Dokładamy wszelkich starań, aby proces dostarczenia aut na abonament od Qarsona był bezpieczny i komfortowy, dlatego:

  • >dzięki nowym technologiom nasi sprzedawcy pracują w trybie home office, skąd bezpiecznie kontaktują się z Naszymi Klientami, 
  • wszystkie nowe samochody na abonament przed wydaniem dodatkowo poddawane są procesowi ozonowania
  • koordynatorzy sprzedaży, którzy wydają auta na abonament wyposażeni zostali w jednorazowe rękawiczki i płyny do dezynfekcji,
  • samochody wydawane są Kilentom zgodnie z planem w centrach Norauto Polska oraz w salonie Qarsona w Suchym Lesie pod Poznaniem (który jest do odwołania zamknięty dla odwiedzających z zewnątrz).

  Naszych Klientów prosimy o zapoznanie się z informacjami i zaleceniami dotyczącymi przestrzegania niezbędnych zasad higieny oraz zachowań, które zminimalizują ryzyko zarażenia i rozprzestrzeniania wirusów.


  Przypominamy, że każdy może zamówić Auto na Abonament - bez wychodzenia z domu! Zapraszamy do kontaktu z doradcami:

  📧 [email protected]
  💬 m.me/QarsonPolska
  📞 61 10 10 450