10.12.2019


Sponsorem nagród w konkursie Radia ESKA jest Qarson  oferujący auta na abonament

Voucher na 2 tygodnie jazdy nowym Volkswagenem Golfem z pełnym bakiem paliwa i 5 kabinowych walizek w radosnym, zielonym kolorze - to nagrody od Qarsona, które można wygrać w konkursie Radia ESKA. Już 16 grudnia zaczynamy zabawę we Wrocławiu.

Konkurs trwa od 16 do 20 listopada na antenie Radia ESKA Wrocław (na częstotliwości 104,9 FM we Wrocławiu i okolicach). W popołudniowym paśmie, między godziną 16 a 19 dzwoniąc do radia (+48 71 788 50 50) możecie wygrać jedną z 5 zielonych kabinowych walizek ze znaczkiem Qarsona. 

A jak wygrać voucher na Volkswagena Golfa? Wystarczy, że pod postem na stronie programu "Wrzuć na luz" Radia ESKA (post zamieścimy 16 grudnia poniżej) opiszesz najciekawszą, najśmieszniejszą lub najbardziej przerażającą historię, jaka przydarzyła Ci się za kierownicą. Zwycięzca zostanie wyłoniony już w piątek, 20 grudnia na antenie Radia ESKA Wrocław.

Zapraszamy do zabawy!

Link do konkursowego posta znajdziesz tu:

Ukochany samochód polskich kierowców, produkowany i sprzedawany nieprzerwanie od 1974 roku - Volkswagen Golf w VII odsłonie to niezawodny i komfortowy hatchback - idealny na letnie przejażdżki.

Nowy Golf naszpikowany jest nowinkami elektronicznymi. Mamy tu m.in. 8-calowy ekran Composition Media, komputer pokładowy “Premium”, 8 głośników, Bluetooth, CD, MP3, USB z adapterem iPod, system nawigacji satelitarnej, Klimatyzację automatyczną “Climatronic”, aktywny tempomat, system Blind Spot oraz system automatycznego hamowania gdy kierowca zasłabnie.

Pod maską Volkswagena Golfa VII generacji znajdziemy ekonomiczny benzynowy silnik z turbiną 1.0 TSI BMT o mocy 115 koni mechanicznych. Nowy Golf to komfort, bezpieczeństwo i odpowiednia dawka adrenaliny.

Oto Pan Bartosz - Zwycięzca Konkursu Qarsona i Radia ESKA. Pan Bartosz przez przez 2 tygodnie jeździł nowym Volkswagenem Golfem w Gdańsku.


A to Pani Magdalena, która opowiedziała swoją przygodę z niezapomnianego Sylwestra za kółkiem i wygrała Volkswagena Golfa w konkursie Qarsona i Radia ESKA Śląsk.