Nowe modele samochodów w najmie długoterminowym


08.06.2020


Nowe auta typu kombi i hatchback w Qarsonie
Nowe auta typu kombi i hatchback z oferty Qarsona


Sprawdź wakacyjną ofertę Qarsona na nowe samochody typu kombi i hatchback. Fiat Tipo i Peugeot 308 to sprawdzone bestsellery z ostatnich lat. Jeżeli rozglądasz się za przestronnym, rodzinnym samochodem - to na pewno zainteresują cię te popularne auta kompaktowe w 2 wersjach nadwozia. Odkryj komfort i bezpieczeństwo podróżowania 5 osób, jakie oferują samochody kombi. Zobacz także te same auta z klasycznym, sportowym nadwoziem typu hatchback. Możesz je mieć już teraz. Wypróbuj abonament i nie wydawaj fortuny na ich zakup!


  Pierwsze auto typu kombi na abonament w Qarsonie. To właśnie tym europejskim bestsellerem otwieramy sezon poszukiwań samochodów na wakacje. Jego przestronne wnętrze i bagażnik o pojemności 550 l - to doskonały wybór na długą podróż. Zobacz szczegóły wyposażenia nowego Fiata Tipo Street Station Wagon.

  Nowa oferta na Fiata Tipo kombi w najmie na rok

  Automatyczna przekładnia, automatyczna klimatyzacja, tempomat i moc 130 KM - ten samochód ma wszystko, by w przyjemny sposób pokonywać kilometry podczas długiej wyprawy. Ogromny bagażnik o pojemności aż 556 litrów to bardzo dobry wynik w klasie samochodów kompaktowych w wersji kombi.  

  Nowa oferta na Peugeot 308 kombi - wynajem na rok od 999 zł

  Wynajmij Fiata Tipo w wersji wyposażenia Street. Przyciemniane szyby, czarne felgi i boczne lusterka nadają mu sportowego charakteru. Fabrycznie nowe Tipo Street dostępne jest od ręki w 4 kolorach nadwozia: Czerwony Amore, Czarny Cinema, Szary Maestro i Szary Coloseo. Przekonaj się, że to auto stworzone dla Ciebie!

  Nowa oferta na Fiata Tipo hatchback w najemie długoterminowym

  Innowacyjny projekt wnętrza, rewolucyjny układ deski rozdzielczej. Charakterystyczne małe kierownice rodem z samochodów sportowych oraz nowoczesne, 3-cylindrowe silniki o mocy 130 KM - to argumenty dla wymagających użytkowników poszukujących oryginalnych rozwiązań w samochodach. Peugeot 308 zaprasza - zajrzyj do środka!

  Nowa oferta na Peugeota 308 hatchback na wynajem długoterminowy