Prezentujemy zdjęcia i opinie naszych klientów, którzy dołączyli do rodziny Qarsona. Oni mają już swój wymarzony model auta w abonamencie na 12 miesięcy. Podróż swoim nowym samochodem zaczęli w różnych punktach na mapie Polski - bo Qarson to nie tylko wirtualny salon, ale i stale rosnąca sieć dystrybucji samochodów na abonament.

Pragniemy, aby nasze samochody na abonament dawały szczęście i poczucie wolności. Zależy nam na Twoim zdaniu i twojej opinii, dlatego zapraszamy: podziel się swoimi spostrzeżeniami o ofercie, cenach, szybkości i jakości obsługi oraz o twoim nowym  samochodzie. Dzięki twoim spostrzeżeniom inni mają szansę poznać szczegóły tego nowego i rewolucyjnego na polskim rynku motoryzacyjnym sposobu finansowania. Zostaw swoją opinię o naszej usłudze aut w abonamencie. Twoja recenzja będzie także ważną wiedzą dla nas. Dzięki niej będziemy mogli w przyszłości naprawić wszelkie ewentualne niedociągnięcia. Naszym celem jest uproszczenie i ułatwienie całego procesu tak, aby auta w abonamencie stały się dostępne dla każdego, niezależnie od tego czy masz firmę czy potrzebujesz nowy samochód jako osoba prywatna.

Odbiór Toyoty C-HR w Suchym Lesie

💬 Wszystko ok. Wysoki poziom obsługi - napisał Pan Jacek, który wybrał hybrydową 🚗 Toyotę CHR 🚗 na abonament ➡️ 

Nowa CHR Hybrid
Odbiór Aygo pan Piotr

💬 Korzystna oferta. bardzo wysoka jakość obsługi - napisał Pan Piotr, który wybrał 🚗 Toyotę Aygo 🚗 w abonamencie na 12 miesięc

Zobacz Toyotę Aygo
Clio na abonament pod Norauto

NOWE AUTO CO ROK 🚗 Pani Justyna po 12 miesiącach oddała jedno auto na abonament i przesiadła się do kolejnego - fabrycznie nowego samochodu na gwarancji producenta.

Oferta na Renault Clio
Toyota Aygo pod dom dla Pana Roberta
💬 Formalności z podpisaniem umowy trwały krócej niż stanie w kolejce w sklepie. Dostawa pod dom i przekazanie auta przebiegło bardzo sprawnie.
To moje pierwsze auto na abonament i jak na ten moment jestem bardzo zadowolony z obsługi firmy
Qarson.  Ocena 9/10 pkt. A ten zapach nowego auta to jest to… niepowtarzalne uczucie. Polecam niezdecydowanym - napisał Pan Robert
Zobacz ofertę Toyoty Aygo X Play
Pani barbara wybrala Toyote Aygo

💬 Szeroka gama aut do wyboru, konkurencyjne ceny, formalności załatwione telefonicznie i mailowo, co znacząco wpłynęło na szybkość obsługi - napisała Nasza Klientka.

Nowa Toyota Aygo automat
Pan Grzegorz odbiera fiata tipo

💬 Przejrzysta oferta, przystępne ceny i profesjonalna obsługa - napisał Pan Grzegorz, który wybrał 🚗 Fiata TIPO 🚗 w abonamencie na rok

Nowy Fiat Tipo
Pan Adam odebral Peugeota 308

💬 Ta forma wynajmu jest dla mnie najlepsza. Do tego korzystna cena i dobrze wyposażone samochody. Sympatyczna współpraca z Qarsonem - napisał Pan Adam, który wybrał 🚗 Peugeot 308 🚗 w abonamencie od Qarsona.

Nowe Peugeoty 308
Pani  Arleta odbiera Swifta

💬 Oferta aut na abonament oraz fachowa obsługa na jak najwyższym poziomie. Pełne zadowolenie z mojej strony - napisała Pani Arleta, która wybrała w wynajmie na 12 miesięcy zwinne, zwrotne i ekonomiczne 🚗 Suzuki SWIFT🚗 

Nowy Suzuki Swift Hybrid
Pan Ryszard odbiera samochód w Qarsonie

💬 Obsługa wzorowa, proces załatwiony bezproblemowo. Realizacja zamówienia zgodnie z czasem na umowie. Wydanie auta profesjonalne - czytamy w opinii i dziękujemy! 💚💗

Wynajem Toyoty Aygo
Pan Tomasz odbiera Aygo po norauto

💬 Obsługa wzorowa, proces załatwiony bezproblemowo. Realizacja zamówienia zgodnie z czasem na umowie. Wydanie auta profesjonalne - czytamy w opinii i dziękujemy! 💚💗

Nowa Toyota Aygo
Pani krystyna aygo czerwone 3-10-2020

💬 Obsługa profesjonalna. Jestem zadowolona z usługi - napisała Nasza Klientka. Dziękujemy! 💚💗

Zobacz Toyotę Aygo
Pan Remigiusz odbiera Renault Megane 2

💬 Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Szybko, sprawnie i sympatycznie - czytamy w opinii. Dziękujemy!

Renault Megane na abonament
Pani Martyna Suzuki Swift szare

💬 Bardzo polecam! Sprawna i sympatyczna obsługa, a auto przepiękne - napisała Nasza Klientka, która z salonu Qarsona w Suchym Lesie pod Poznaniem odjechała swoim hybrydowym Suzuki SWIFTem o dwukolorowym nadwoziu (Premium Silver/Super Black).

Zobacz Suzuki Swift
Pani Agnieszka fiat 500 26 września 2020

Pani Agnieszka wybrała nowego 🚗 Fiata 500 🚗 w umowie na rok. Teraz co miesiąc za korzystanie z fabrycznie nowego auta płaci niską ratę i o nic nie musi się martwić!

Oferta Fiata 500
Pan Maciej wydanie opinie

🚗 2x Toyota AYGO 🚗 Pan Maciej wie, że dobre powinno iść w parze z kolejnym dobrym - dlatego zdecydował się na nie jeden, ale dwa bestsellerowe modele w abonamencie.

Nowa Aygo na abonament