Powiedz nam, jak żyjesz, a znajdziemy Ci odpowiedni samochód! Nie wierzysz? W Qarson mamy szereg specjalistów, którzy o naszych samochodach wiedzą wszystko. Pomogą dopasować każdy szczegół, aby wybrane auto było tym wymarzonym. Jeśli chcesz poszukiwania zacząć samodzielnie, zacznij od małych podpowiedzi.

Auto idelanie dobrane do Twoich potrzeb

Jesteś wolnym człowiekiem, bez zobowiązań. Lubisz żyć intensywnie, ryzykować, a jednocześnie mieć kontrolę. Twoja codzienność to taki chaos kontrolowany. Nie interesuje Cię przeciętność, bo zawsze chcesz jak najlepiej - dla siebie również. Należy Ci się!

Codzienne obowiązki przeplatające się ze spontanicznymi akcjami zasługują na dobrego partnera. Takiego, który odpowie na aktualny stan rzeczy. Szukaj go wśród takich modeli jak Citroën C4 Cactus, Peugeot 208, Renault Megane czy Toyota C-HR.

Cenisz sobie subtelność i charakteryzuje Cię estetyczny zmysł. Po prostu lubisz się otaczać ładnymi rzeczami. Takimi, w których wszystko idealnie do siebie pasuje. Jeśli jeszcze dodatkowo możesz wybrać odpowiednią formę i kolor, masz poczucie, że bierzesz udział w samej kreacji. Piękno łączące się z funkcjonalnością? Lepiej być nie może! Te wszystkich cechy znajdziesz w samochodach takich jak Peugeot 3008, Mercedes GLC i Nissan Qashqai.

Ogarniasz wszystko. Rodzinę, dom, biznes, w międzyczasie biegasz z psem, żeby potem jechać na siłownię. Odwozisz dzieci na dodatkowe zajęcia. Robisz zakupy, najlepiej na cały tydzień. Po drodze planujesz wakacje, na które jedziesz z całą rodziną, z własnym prowiantem i dmuchanym materacem. Oczywiście samochodem. Chyba potrzebujesz przestrzeni, prawda? Przestrzeni, która będzie mobilna! Typy wybrane dla Ciebie przez Qarson: Citroën C3 Facelift Shine, Peugeot 5008 lub Renault Captur.

Jesteś jak zwierzę w miejskiej dżungli. Potrafisz przedostać się z jednego końca miasta na drugi w krótszym czasie niż najbardziej obeznany taksówkarz. Lubisz zgiełk, lubisz ten tłum. Korki nie są Ci straszne, bo znasz tajne zakamarki. Parkujesz tam, gdzie inni nie widzą miejsca. I lubisz, jak czasem ktoś obejrzy się za Twoim samochodem. Przecież jest najlepszy! Na pewno dobrze poczujesz się w takich modelach jak Citroën C3, Peugeot 108, Fiat 500 i Renault Clio.

Kochasz trasę. Możesz spędzać godziny za kierownicą. Droga bez końca, komfortowe warunki, wygoda. Nieważne czy z towarzystwem czy bez. Nie wyobrażasz sobie życia bez dążenia do celu. No właśnie - dążenia, bo samo pokonywanie drogi kręci Cię chyba bardziej niż samo dotarcie do mety.

Twój samochód to ważne część życia - dbasz o niego jak o członka rodziny, ale masz też w stosunku do niego wysokie wymagania. W końcu spędzacie ze sobą sporo czasu! Jest szansa, że zaprzyjaźnisz się z modelami takimi jak Peugeot 2008, Renault Kadjar, Kia Sportage i Nissan Juke.

Nic z tego nie pasuje? Qarson poradzi sobie z każdym typem kierowcy. Skontaktuj się z nami i odkryj bogatą ofertę samochodów.