Dowiedz się jak działa auto w abonamencie - bannerAuto w abonamencie

Jak to działaznaczek - jak to działaKorzystanie z samochodów w abonamencie jest łatwiejsze niż Ci się wydajeWiesz, jak działa abonament. Płacisz go za telefon, prąd czy telewizję. Dlaczego nie możesz płacić go za samochód? I to nowy samochód! Auto w abonamencie w Qarsonie to rewolucyjne rozwiązanie na polskim rynku motoryzacyjnym. Gwarantujemy jasną, prostą umowę i zero ukrytych kosztów.

Nie daj się zaskoczyć! Stała miesięczna opłata za użytkowanie samochodu pozwoli Ci spokojnie zaplanować miesięczne wydatki. Cenimy Twój czas, dlatego auto na abonament możesz zamówić u doradcy lub przez Internet. Odbierzesz je w punktach odbioru aut w placówkach Norauto zlokalizowanych w największych polskich miastach. 

Umowa abonamentowa na wybrany przez Ciebie nowy samochód teraz możliwa jest już od 12 miesięcy! 

Auta w abonamencie dostępne od ręki!

W jednym miejscu do Twojej dyspozycji mamy kilkadziesiąt modeli samochodów najpopularniejszych marek. To nowoczesne rozwiązanie, które przełamuje schematy dotyczące użytkowania samochodu. Dobierzemy odpowiednie auto dla każdego - dla Ciebie też!

SPRAWDŹ OFERTĘ SAMOCHODÓW


auto - jak działa abonament - ikonka

Wybierz swój wymarzony samochód


Twoim nowym samochodem może być Renault, Toyota, Fiat, Suzuki lub Peugeot - a to tylko część szerokiej oferty aut na abonament w Qarsonie.
Popularne marki i modele kompaktowych aut miejskich, klasycznych sedanów czy rodzinnych SUV-ów dostępne są od ręki. Wybrany model oferujemy w bogatej gamie kolorystycznej. Nowy samochód na abonament? Możesz go mieć. Chcemy Ci w tym pomóc.

2 miesięcy umowy - kalendarz

Umowa  tylko na 12 miesięcy


Teraz możesz podpisać umowę na 12 miesięcy. Rok to dokładnie tyle czasu ile potrzeba, aby wypróbować nowe auto i  jednocześnie nie znudzić się nim.  

Możesz lubić swój nowy samochód, ale nie musisz się do niego przywiązywać.  Po co, skoro masz tak wiele możliwości.

znajdź swój wymarzony samochód - ikonka lupy

Serwis i przeglądy w cenie abonamentu


Qarson oferuje samochody na abonament z pełną gwarancją producenta. Zapomnij o nieplanowanych kosztach! Fabrycznie nowy samochód to optymalny stan techniczny i komfort użytkowania.

W cenie dostajesz obowiązkowe przeglądy i naprawy gwarancyjne w autoryzowanym serwisie marki. Teraz możesz mieć nowy samochód na abonament i cieszyć się komfortem jazdy bez zbędnych problemów.

Ubezpieczenie auta na abonament

Wybierz ubezpieczenie swojego auta


Qarson umożliwia ubezpieczenie samochodów na abonament. Koszt ubezpieczenia uzależniony jest od wartości auta oraz Twojej historii ubezpieczeniowej, czyli indywidualnych zniżek, które możesz optymalnie wykorzystać w naszym pakiecie. W ramach oferty masz Assistance i gwarantowany samochód zastępczy w cenie. Wszelkie formalności zostają po naszej stronie.

Jeśli zdecydujesz inaczej, możesz ubezpieczyć auto we własnym zakresie i wybrać firmę spoza naszego pakietu.

Pakiet kilometrów do wyboru

Wybierz  pakiet kilometrów


W cenie auta na abonament bez dodatkowych opłat dostajesz pakiet 10 tysięcy km. Ale to nie wszystko! Pakiet kilometrów możesz dostosować do swoich potrzeb. Jeździsz więcej? Wybierz pakiet 15, 20 lub 25 tysięcy km.

Nie martw się, jeśli przekroczysz ustaloną liczbę kilometrów. Za każdy przejechany kilometr zostanie naliczona niewielka opłata od 29 groszy.

opony - ikonka 2

Wybierz opony


Qarson oferuje do wybranego samochodu na abonament zestaw nowych opon letnich bez żadnych dodatkowych opłat. Opcja rozszerzona daje Ci możliwość wyboru opon całorocznych gwarantujących bezpieczeństwo jazdy przez cały rok.

Odbierz samochód w swoim mieście


Dostępne lokalizacje odbioru samochodówWybierz najwygodniejsze dla Ciebie miejsce odbioru nowego samochodu w abonamencie z szerokiej oferty Qarson.
Dla Twojego komfortu nasza sieć dystrybucji wciąż się powiększa. 

wymień auto po roku na nowe

Oddaj samochód po 12 miesiącach  i weź nowy


Koniec umowy abonamentowej w Qarsonie nie oznacza końca naszej współpracy. Po roku możesz przesiąść się do innego nowego samochodu.

Wybierz auto swoich marzeń spośród najpopularniejszych segmentów. Zwrotny miejski samochód, uniwersalne auto klasy Compact czy modny SUV? Renault, Toyota, Fiat,  Suzuki oraz Peugeot czekają na Ciebie!