Nowe samochody na abonament znajdziesz teraz w pierwszym zintegrowanym punkcie Qarsona i Norauto. Od grudnia 2019 roku w nowej lokalizacji w Szczecinie możesz odebrać, skontrolować i zwrócić pojazd po zakończeniu umowy. Co dla kierowców oznacza to połączenie sił lidera sprzedaży aut w modelu subskrypcyjnym oraz międzynarodowej sieci serwisów i sklepów motoryzacyjnych? Czytaj więcej...

Zmieniamy model dystrybucji aut na abonament i łączymy siły z firmą Norauto. Teraz wszystkie sprawy dotyczące wynajmu samochodu możesz załatwić w jednym miejscu. A właściwie - my zrobimy to za Ciebie. Połączenie Centrum Norauto i punktu Qarsona to możliwość zwrotu i odbioru Twojego samochodu w abonamencie a także serwis, przeglądy, ocena stanu pojazdu oraz sezonowa wymiana opon.
Znajdź auto na abonament w swoim mieście. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z doradcą Qarsona w Szczecinie.
Adres

Punkt odbioru aut

Centrum Norauto Szczecin

ul. Ku słońcu 67

71-041 Szczecin

Opinie naszych klientów

Godziny otwarcia
Poniedziałek
10:00-16:00
Wtorek
10:00-16:00
Środa
10:00-16:00
Czwartek
10:00-16:00
Piątek
10:00-16:00Obejrzyj Cyfrowy Salon Samochodowy Qarsona i usiądź za kierownicą nowego auta na abonament. Dzięki wirtualnej rzeczywistości, nie ruszając się z domu, już teraz możesz zobaczyć jak wyglądają nowe  samochody w środku. Wybierz idealne auto dla Siebie w modelu subskrypcyjnym.