Program referencyjny-1800x471-min

Polecaj i zarabiaj - program referencyjny dla Klientów


Zamów samochód w najmie na 12 miesięcy i zarabiaj w Programie Referencyjnym Qarsona! Sprawdź, jak to działa!

W Qarsonie doceniamy lojalność naszych klientów. Jeśli jesteś zadowolony z usługi i chętnie mówisz o niej swoim znajomym, możesz czerpać z tego dodatkowe korzyści. Program referencyjny to możliwość zyskania dodatkowych pieniędzy zarówno dla Ciebie jak i osoby, która z Twojego polecenia zdecyduje się na wynajem samochodu w ramach rocznego abonamentu w Qarsonie.

Jak działa program referencyjny?

Przystępując do programu otrzymujesz swój indywidualny, unikatowy kod referencyjny, który jest aktywny przez cały okres obowiązywania Twojej umowy. Wystarczy, że polecając usługę swoim znajomym, przekażesz im swój kod referencyjny. Jeśli Twoi znajomi zdecydują się sfinalizować umowę wynajmu długoterminowego samochodu w Qarsonie, a przekazany kod zostanie wykorzystany, to Ty otrzymasz nagrodę.

Co zyskujesz?

Po spełnieniu warunków programu, każdy z Uczestników zyskuje prawo do nagrody, która ma postać karty upominkowej. Może zostać wykorzystana na zakup określonych produktów lub usług. Każdy klient może otrzymać maksymalnie 3 karty upominkowe, każda z nich o wartości kolejno 200 zł, 300 zł oraz 500 zł. Łącznie można więc zyskać nagrody o wartości nawet 1000 zł!

Chcę wziąć udział

Aby dowiedzieć się więcej, zapytaj o szczegóły Programu Referencyjnego dedykowanego doradcę Qarsona lub zapoznaj się ze szczegółami regulaminu, klikając w link na dole strony.

Twój unikalny kod - piktogram programu referencyjnego

Twój unikalny Kod Referencyjny

Każda Umowa Abonamentowa generuje jeden unikalny Kod Referencyjny

Dziel się kodem piktogram programu referencyjnego

Podziel się kodem

Twój unikalny Kod Referencyjny podaruj bliskim - dzięki temu otrzymają oni kartę upominkową o wartości 100 zł przy zawarciu Umowy Abonamentowej

Zyskaj 1000 zł piktotogram programu

Zyskaj do 1000 zł

Za pierwsze skuteczne polecenie zyskasz kartę upominkową o wartości 200 zł, za drugie 300 zł, a za trzecie aż 500 zł

W Programie Referencyjnym Qarsona każdy zyskuje.
Skorzystaj z możliwości otrzymania do 1000 złotych.
Dołącz do #qarsonfamily i zacznij zarabiać już dziś!


Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z doradcą:

61 101 04 50
[email protected]

Regulamin Programu znajdziesz tutaj.