W Qarson posiadanie samochodu na abonament jest łatwiejsze niż Ci się wydaje. Wszystko odbywa się szybko, wygodnie i bez ukrytych kosztów. Na dodatek niezbędne formalności możesz załatwić online.

Ile kosztuje samochód w abonamencie?

Utrzymanie takiego samochodu jest tańsze niż zakup nowego auta. Twoje opłaty? Jednorazowe startowe, ubezpieczenie (własne lub od jednego z naszych partnerów) i stała rata miesięczna. Ile wynosi opłata miesięczna? To zależy od wybranej marki i modelu. Im bardziej luksusowy samochód, tym wyższa rata. Jednak sumarycznie ciągle płacisz mniej niż za zakup nowego auta. No i paliwo. Ile i jak często wlewasz w swoje nowe cacko, zależy już tylko od Ciebie. :)

Ile trwa umowa?

12 miesięcy - dokładnie na taki okres wynajmujesz samochód. Rok i rozstajesz się z nim bez konsekwencji czy wyrzutów sumienia. A po roku? Możesz od razu przesiąść się do czegoś nowego, innego, lepszego.

Jakie auto możesz mieć?

Prawie każde, jakie sobie zamarzysz! Twoim nowym samochodem może być Skoda, Peugeot, Nissan, Renault, Volkswagen, Toyota, Audi, Mercedes czy Volvo, a to tylko część z ponad 20 dostępnych marek. 1000 samochodów dostępnych od ręki oznacza, że jest w czym wybierać. Do tego dochodzi cała masa kolorów!

Czy to się opłaca?

Tak, samochód w abonamencie w Qarson opłaca się z kilku powodów. Przede wszystkim dostajesz na rok zupełnie nowy samochód, co podnosi bezpieczeństwo i komfort jazdy. Nie ponosisz kosztów związanych z przeglądami czy naprawami, ze względu na gwarancję. Stała miesięczna opłata pozwali Ci zaplanować wydatki, a po roku możesz wymienić auto na nowe.

Cenisz sobie praktycznie rozwiązania? Spraw sobie nowy samochód już teraz!