Skup samochodów Qarsonie w Poznaniu

Skup samochodów


Chcesz skorzystać z usługi auto abonamentu w Qarsonie, ale nie wiesz, co zrobić ze starym samochodem? Sprzedaj go nam! Używane przez Ciebie auto skupimy lub przyjmiemy w rozliczeniu. Już nie musisz martwić się sprzedażą i negocjacją ceny używanego do tej pory samochodu.

U nas dostaniesz rzetelną wycenę a pieniądze ze sprzedaży będziesz mógł przeznaczyć np. na opłatę startową nowego samochodu w abonamencie. Dzięki ofercie Qarsona nie musisz już szukać pośredników i komisów, ani wydawać pieniędzy na ogłoszenia w serwisach motoryzacyjnych.

Usługa skupu aut realizowana jest tylko w salonie Qarsona w Suchym Lesie. Zapraszamy do salonu  na ulicę Suchuleską 3 , 30-002 Suchy Las.

Zainteresowany? Zadzwoń pod numer 668 643 044

Wygoda

Sprzedaż starego samochodu może być bardzo prosta. Wystarczy, że umówisz się z nami na dogodny termin i przyjedziesz swoim starym autem. Na miejscu nasi specjaliści dokonają wyceny samochodu i na tej podstawie zdecydujesz, czy zostawisz auto u nas, czy jednak spróbujesz szczęścia na własną rękę.

Oszczędność czasu

Ogłoszenie o sprzedaży auta "wisi" w serwisie motoryzacyjnym średnio 45 dni zanim znajdzie się chętny. Dla aut bardziej nietypowych ten czas może być znacząco dłuższy. U nas pieniądze możesz mieć w 24 godziny. Kupimy samochód każdej marki, bez czekania, bez wybrednych klientów i natrętnych pośredników.

Uczciwość

Za Twój stary samochód zaproponujemy Ci uczciwą cenę. Na portalu motoryzacyjnym może dostałbyś więcej, ale ogłoszenie kosztuje, a czas oczekiwania na klienta także nie jest bez znaczenia. Odkupimy twój samochód a pieniądze dostaniesz od razu. Wycena auta jest bezpłatna i nie zobowiązuje Cię do sprzedaży.

Polityka i zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są pod adresem www.qarson.pl/ochrona-danych-osobowych