Zwrot samochodu na abonament

Zwrotu auta w najmie dlugoterminowym w Qarsonie

Ważne informacje na temat zwrotu auta na abonament od Qarsona


Qarson Polska oferuje samochody w umowie abonamentowej na 12 miesięcy. Po tym czasie Klient może zwrócić auto lub przez kolejny rok korzystać z fabrycznie nowego pojazdu - dostosowanego do nowych potrzeb i możliwości. Jak wygląda proces zwrotu auta na wynajem długoterminowy w rozliczeniu abonamentowym w Qarsonie?


  Od 2020 roku dla wygody Naszych Klientów otworzyliśmy nowe punkty odbioru oraz zwrotu aut na abonament Qarsona, które mieszczą się w centrach Norauto w całej Polsce.

  Mapka Qarsona z punktami zwrotu samochodów w najmie długoterminowym i abonamencie

  Znajdź punkt najbliżej Twojego miejsca zamieszkania - w zakładce Lokalizacje.

  Zwrotu auta na abonament można dokonać od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 - po wcześniejszym umówieniu wizyty z doradcą pod numerem telefonu 61 10 10 450


  Naszym Klientom proponujemy również wizytę wstępną, która pozwoli na ocenę technicznego stanu pojazdu przed jego zwrotem.
  Przed przystąpieniem do całej procedury należy pamiętać o wcześniejszym zgłoszeniu wszystkich ewentualnych uszkodzeń. W chwili zwrotu pojazd musi być czysty wewnątrz i na zewnątrz.

  Oddanie auta na wynajem w Qarsonie

  Czas przyjęcia samochodu przez naszego specjalistę zależy od faktycznego stanu samochodu. Minimalny czas potrzebny na przyjęcie auta to 1,5 godziny. Przekroczenie przebiegu samochodu ponad liczbę zadeklarowaną w Umowie Abonamentowej zostanie rozliczone według cennika odpowiadającego modelowi auta. Jednocześnie przypominamy o możliwości uiszczania opłat jedynie za pomocą karty lub szybkiego przelewu.  Zwrot samochodu po wynajmie krok 1

  Zwrot samochodu po wynajmie długoterminowym krok 2

  Zwrot samochodu po wynajmie krok 3  Pobierz przewodnik

  W przypadku wątpliwości, zawsze służymy pomocą pod numerem telefonu 📞 61 10 10 450