Qarson dostarcza samochody na abonament w całej Polsce. Z myślą o oczekiwaniach Naszych Klientów, proponujemy 3 opcje odbioru nowego samochodu w umowie na 12 miesięcy. Oferujemy dostawę do domu klienta (lub pod inny wskazany adres, do Punktu Odbioru Aut na Abonament w centrach Norauto w największych Polskich miastach lub u jednego z naszych partnerskich salonów dealerskich.

Teraz przy wyborze rodzaju dostawy możesz zdecydować również, czy opłata za nią zostanie rozliczona jednorazowo czy też dodamy ją do Twojego abonamentu. Odbierz swój samochód na abonament tak, jak chcesz! 

Norauto

Salon

Dom

Norauto

Twój Samochód może czekać na Ciebie również w jednym z Punktów Odbioru Aut na Abonament w jednym z centrów Norauto w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Szczecinie lub Łodzi. Sprawdź, do której lokalizacji dojedziesz najszybciej.

Cena dostawy do centrum Norauto to 270 PLN brutto - jeśli zdecydujesz się na jednorazową płatność lub 30 PLN brutto, które doliczymy do Twojej comiesięcznej opłaty abonamentowej.Salon

Darmowy odbiór auta na abonament odbywa się we wskazanym przez doradcę Qarsona partnerskim salonie dealera wybranej przez Ciebie marki. Zadzwoń i dowiedz się więcej 61 10 10 450

Dom

Ciesz się wygodą dostawy samochodu na abonament “pod same drzwi”. Warunkiem realizacji opcji odbioru “Dom” jest wcześniejsze potwierdzenie z operatorem możliwości dojazdu pod wskazany adres.

Cena dostawy pod wskazany adres to 270 PLN brutto, jeśli zdecydujesz się na jednorazową płatność lub 30 PLN brutto, które doliczymy do Twojej comiesięcznej opłaty abonamentowej.

Szczegóły dostawy do domu