Black Friday w Qarsonie


15.11. 2019


Black Week w Qarsonie promocje na auta z oferty abonamentowej
Black Week w Qarsonie, czyli 6 dni przecen na samochody w abonamencie


Black Friday w Qarsonie trwa nie 1 a 6 dni! Bo po co się ograniczać! Samochody od Qarsona to wolność wyboru i najlepsze ceny na rynku. Już teraz możesz co rok jeździć nowym autem - jeszcze taniej! Szykuj się na najlepszą w Polsce ofertę aut na abonament!

Czy chcesz jeździć nowym autem co rok? W Qarsonie dajemy Ci nieograniczoną możliwość korzystania z fabrycznie nowych samochodów. Co to znaczy? Po 12 miesiącach jazdy możesz przesiąść się do innego wozu - takiego który właśnie zjechał z linii produkcyjnej. Krótka umowa, bogato wyposażone auta dostępne od ręki, gwarancja producenta, serwis i naprawy w cenie. Czego chcieć więcej?!

• Qarson BLACK WEEK • 

Auta na abonament nigdy jeszcze nie były tak tanie! Sprawdź wyjątkową promocję na Twój nowy samochód w 12-miesięcznym abonamencie! 

-50% na start przygody z autem na abonament

Każdy, kto od 25 do 30 listopada 2019 r. skutecznie zawrze Umowę Abonamentową lub zamówienie (w przypadku spółek kapitałowych), otrzyma rabat w wysokości -50% wartości opłaty startowej dla modeli samochodów podlegających promocji, czyli:

•  Renault Captur Limited

Teraz miejski crossover dostępny z obniżoną opłatą statrową. Jeśli wybierzesz Captura zamiast 999 zł opłaty startowej zapłacisz jedynie 499 zł.

•  Renault Megane Intens

Doskonale wyposażony francuski kompakt w niewiarygodnie niskiej cenie. Wybierając Megane w promocji Qarson Black Week zamiast 2999 zł zapłacisz jedynie 1499 zł opłaty startowej.

Skontaktuj się z doradcą i zapytaj o ofertę na Qarson Black Week!

📧 [email protected]
💬 m.me/QarsonPolska
📞 61 101 04 50

Znajdź Punkt Obsługi Sprzedaży w Twoim Mieście ➡️ www.qarson.pl/lokalizacje 

Sprawdź ➡️ regulamin akcji Black Week w Qarsonie