Nowe auto w abonamencie dostaniesz teraz w zintegrowanym punkcie Qarsona i Norauto w Gdańsku. Od lutego 2020 roku w nowej lokalizacji na ulicy Szczęśliwej w C.H. Auchan  możesz odebrać, skontrolować, zwrócić pojazd po zakończeniu umowy i przesiąść się do nowego samochodu na nowy rok. Co oznacza ta zmiana? Czytaj więcej...

Qarson łączy siły z Norauto - międzynarodową siecią sklepów i serwisów samochodowych. Nowy model dystrybucji samochodów w abonamencie to możliwość załatwienia wszystkich spraw dotyczących wynajmu - w jednym miejscu. Połączenie Centrum Norauto i punktu Qarsona to dla polskich kierowców możliwość zwrotu i odbioru auta w abonamencie a także serwis, przeglądy, ocena stanu pojazdu oraz sezonowa wymiana opon.
Wybierz swoje auto w abonamencie i odbierz je w swoim mieście. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z doradcą Qarsona w Gdańsku!
Adres

Punkt odbioru aut

Centrum Norauto Gdańsk

ul. Szczęśliwa 9

80-176 Gdańsk

Opinie naszych klientów

Godziny otwarcia
Poniedziałek
10:00-16:00
Wtorek
10:00-16:00
Środa
10:00-16:00
Czwartek
10:00-16:00
Piątek
10:00-16:00Zobacz jak wyglada Cyfrowy Salon Samochodowy Qarsona. Usiądź za kierownicą nowego auta na abonament. Dzięki wirtualnej rzeczywistości, nie ruszając się z domu, już teraz możesz sprawdzić jak wyglądają w środku nowe samochody z naszej oferty. Wybierz auto idealnie dopasowane do Twoich potrzeb w modelu subskrypcyjnym.