May 26, 2020


Dzień matki promocja na dodatkowe 2000 km przy zakupie Fiata 500
Fiat 500 na abonament to wyjątkowy prezent

Niech Dzień Matki trwa jeszcze dłużej! Tak, jak jazda nowym Fiatem 500. Spraw w prezencie przyjemność z podróżowania najbardziej uroczym samochodem na świecie! Już dziś podaruj bezpieczeństwo, wolność i beztroskę. To wszystko możesz mieć, gdy wybierzesz nowego Fiata 500 od Qarsona w umowie na 12 miesięcy. Zamów nową 500-tkę na abonament i odbierz dodatkowy pakiet 2 tysięcy kilometrów! Promocja trwa do 31 maja.

Małe auto w wielkim stylu

Poznaj włoski charakter Fiata 500. Mała rzecz, a cieszy - to pierwsze wrażenie, które wywołuje w nas nowy Fiat 500. Vintage’owy kształt tego malucha z segmentu A wyraźnie nawiązuje do pierwszego, legendarnego Fiata 500 - auta, które zmotoryzowało Włochy. Jasne wnętrze i deska rozdzielcza, która wizualnie opiera się na pasie w kolorze lakieru nadwozia - to również wspomnienie pierwszego modelu 500-tki. Wbrew pozorom miejsca w “fiaciku” jest sporo, zwłaszcza z przodu. Ale jego największą zaletą jest niewątpliwie fakt, że zmieści się wszędzie. 3,5 metra długości jesteśmy w stanie z łatwością zaparkować w każdym miejskim zaułku. I taki właśnie jest Fiat 500 - mały, miejski i stylowy. Kultowy Fiat 500 na abonament: do wyboru w wersji wyposażenia POP lub Lounge - z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Ten miejski maluch w tańszym wariancie POP z centralnym zamkiem, wielofunkcyjną kierownicą, systemem Start&Stop znakomicie sprawdzi się podczas miejskiej jazdy. W bogatszej wersji Lounge Fiat 500 w abonamencie posiada automatyczną skrzynię biegów, a także: czujniki parkowania, czujnik deszczu i światła, UConnect Live Services, Android Auto/CarPlay, Radio UConnect z ekranem dotykowym 7" (radio MP3, Bluetooth, USB) i jeszcze więcej!

Fiat 500 na abonament - w sam raz dla mamy

Wydłużamy Promocję na Dzień Mamy

Chcesz jak najlepiej dla swojej Mamy: pragniesz, by była zdrowa, szczęśliwa i bezpieczna. Teraz może Ci w tym pomóc wygodne rozwiązanie, jakim jest nowy samochód na abonament w Qarsonie. Wybierając samochód na abonament - Mama dostaje fabrycznie nowe, zarejestrowane auto z serwisem i gwarancją producenta. To znaczy, że jeśli Mama pojedzie na na trening jogi, po zakupy albo do ulubionej knajpki - to samochód jest jej, a kiedy np. trzeba będzie zresetować kontrolkę ciśnienia w oponach albo gdy cokolwiek niepokojącego stanie się z autem - to samochód jest Qarsona i osoba, która prowadzi, nie musi się o nic martwić.

Z wygodnej formy finansowania, jaką jest auto na abonament może skorzystać zarówno klient indywidualny, jak i przedsiębiorca - na www.qarson.pl mamy ostateczne - ceny brutto samochodów (co znaczy, że w przypadku przedsiębiorców część z tej kwoty można "wrzucić w koszty". Ponadto, ze względu na obecną sytuację na świecie - aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo - auto jest ozonowane przed wydaniem. I jeszcze coś - złożenie zamówienia na nowego Fiata 500 - jest 100% online.

Skorzystaj z wyjątkowej Promocji z okazji Dnia Matki i podaruj pewny i bezpieczny środek transportu w umowie tylko na 12 miesięcy a do wybranego samochodu na abonament otrzymasz dodatkowy pakiet 2 tysięcy kilometrów. Promocja trwa tylko do 31 maja.

Skontaktuj się z doradcą

📧 [email protected]
💬 m.me/QarsonPolska
📞 61 10 10 450

Sprawdź ➡️ regulamin promocji "Dzień Mamy"