Aug 07, 2020


Baner - Wakacyjny kosz turystyczny promocja w abonamencie. Fiat 500 na trawie nad rzeką
Qarson na wakacje rozdaje kosze gadżetów
Teraz Twój wakacyjny wyjazd będzie jeszcze bardziej kolorowy! Zamów samochód w 12-miesięcznym abonamencie i odbierz jeden z Wakacyjnych Koszy Turystycznych od Qarsona. Skorzystaj z oferty już dziś! Promocja trwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Hybrydowy SUV, miejski maluch a może klasyczny kompakt? Niezależnie od tego, jaki samochód wybierzesz - Qarson dodaje do niego jeden z limitowanych koszy turystycznych. Pozwól sobie na odpoczynek, który trwa dłużej niż wakacje - wybierz samochód w abonamencie przez rok i nie martw się zbędnymi kosztami.

Przekonaj się, ile korzyści daje Ci auto na abonament. Nowe samochody dostępne od ręki, umowa tylko na 12 miesięcy, jasne zasady i żadnych ukrytych kosztów, dostawa do punktów w całym kraju lub do Twojego domu. Pozwól sobie na korzystną cenowo i bezpieczną alternatywę dla leasingu i zakupu nowego samochodu. Zamów on-line - wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z wyjątkowej promocji na samochody w abonamencie i podaruj sobie pewny i bezpieczny środek transportu w umowie tylko na 12 miesięcy.

➡️ Regulamin Promocji Qarsona "Wakacyjny Kosz Turystyczny"

Chcesz wiedzieć więcej na temet promocji lub samych samochodów w abonamencie? Nasi doradcy dostępni są on-line. Napisz lub zadzwoń:

📧 [email protected]
💬 m.me/QarsonPolska
📞 61 10 10 450