9.07.2020


Promocja darmowy bak paliwa
Teraz na lato Qarson zatankuje Twój nowy samochód na abonament

Niech Lato z Autem na Abonament trwa! Przedłużamy naszą wakacyjną promocję! Zamów już dziś dowolny samochód w abonamencie na 12 miesięcy i odbierz kartę upominkową do  największej sieci stacji paliw! Nie martw się, że stare auto zamiast szykować się do drogi, woli spędzić urlop u mechanika. Postaw na nowy samochód w umowie na rok i zgarnij prezent dla siebie! Promocja trwa do 25 lipca. 


Promocja na wszystkie modele z oferty

Mały miejski samochód, nowoczesna hybryda czy rodzinne kombi - każdy jest dobry, żeby wyjechać nim na Lato z Autem! Nieważne, jaki model wybierzesz - w promocji Lato z Autem na Abonament do każdego zamówionego samochodu w abonamencie Qarson dodaje upominkową kartę paliwową o wartości 200 zł, którą możesz wykorzystać w jednej z 1700 lokalizacji w całej Polsce. Tankuj gdzie chcesz i jedź dalej! W końcu to Ty prowadzisz!Darmowe tankowanie do 25 lipca!

Przekonaj się, ile korzyści daje Ci auto na abonament. Nowe samochody dostępne od ręki, umowa tylko na 12 miesięcy, jasne zasady i żadnych ukrytych kosztów, dostawa do punktów w całym kraju lub do Twojego domu. Pozwól sobie na korzystną cenowo i bezpieczną alternatywę dla leasingu i zakupu nowego samochodu. Zamów on-line - wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z wyjątkowej promocji na samochody w abonamencie i podaruj sobie pewny i bezpieczny środek transportu w umowie tylko na 12 miesięcy.