7.02.2020


Walentynki baner - promocja Fiat 500 - 500 zł
Walentynkowa promocja aut na abonament 

Szukasz pomysłu na Walentynki? Zafunduj sobie randkę we włoskim stylu. Wybierz kultowego Fiata 500 w kolorze Czerwonym Passione, z automatyczną skrzynią biegów, w bogatej wersji wyposażenia Lounge i zyskaj 500 złotych na początek swojej nowej motoryzacyjnej miłości - auta na abonament.


Możesz go mieć... za 26 zł dziennie!

Najlepszy prezent na Walentynki to taki, którego ukochana osoba nie będzie się spodziewać. Jeśli Dzień Zakochanych spędziliście już zarówno w kinie, jak i na kolacji, z bukietem róż, czekoladkami i w pięknych okolicznościach przyrody, byliście już razem w klubie, teatrze, w górach, pływaliście, wspinaliście się na skały i skakali w nieznane… może pora na coś nowego?

Należy pamiętać, że w romantycznym uniesieniu warto być też rozważnym, dlatego podarunek dla Drugiej Połówki powinien być dobrze przemyślany ...i odpowiednio obliczony. Może zatem warto zainwestować w coś, co sprawi przyjemność i będzie służyć także ...Tobie. Najwięcej radości daje dzielenie się: ostatnim kawałkiem pizzy, puchową kołdrą w zimne dni, albo… samochodem na abonament!

Już teraz Prawdziwie Walentynkowy Prezent możesz mieć płacąc tylko 26 złotych dziennie! Czerwony Fiat 500 Lounge (automat) w abonamencie od Qarsona to koszt jedynie 799 złotych brutto miesięcznie za Opłatę Abonamentową. Standardowa Opłata Startowa dla tego modelu to 999 zł. Z okazji Dnia Zakochanych Qarson obniża Opłatę Startową o 500 złotych! Takiego Fiata 500 możesz zamówić tylko do 14 lutego!
Poczuj Pasję! Ty prowadzisz!

Włoski charakter, który sprawia, że zakochasz się w nim od pierwszego wejrzenia. Elegancja i styl którym będziesz chcieć pochwalić się wśród znajomych. Zmysłowy czerwony kolor, który przyprawi Cię o mocniejsze bicie serca - oto czerwony Fiat 500 w wersji Lounge. Czy to nie jest przeznaczenie?

Sportowy temperament tego miejskiego samochodu to jego serce - benzynowy silnik 1.2 połączony z automatyczną skrzynią biegów Dualogic. To zwrotne i dynamiczne auto z piękną, długą historią proponuje Ci odpowiednią temperaturę (dzięki klimatyzacji), komfort i niezapomniane wrażenia z jazdy. Daj się porwać! Wskocz do środka!

Jasna, wielofunkcyjna kierownica pokryta ekologiczną skórą pozwala sterować radiem i stworzyć odpowiedni nastrój. Czujniki deszczu i światła sprawią, że pogoda zawsze będzie Ci sprzyjać. Czujniki parkowania, hill holder, tempomat i wspomaganie kierownicy - po to, by każdy wypad w miasto dawał poczucie bezpieczeństwa i był dla Ciebie przyjemnością!

Skorzystaj z wyjątkowej walentynkowej promocji na limitowanego Fiata 500 w abonamencie i spraw sobie lub komuś, kogo naprawdę kochasz prezent z okazji Dnia Zakochanych! Dowiedz się więcej! Skontaktuj się z doradcą Qarsona: 61 101 04 50