Jan 28, 2020


Dzień kobiet aktualność
Auta na Abonament taniej o 300 zł 


Zastanawiasz się nad tym, co wybrać na prezent z okazji Dnia Kobiet? Kwiaty, czekoladki a może pobyt w SPA? Nuda! Podaruj coś, co budzi emocje i daje poczucie bezpieczeństwa! Skorzystaj z promocji i wybierz kobiece Auto na Abonament w nowej, obniżonej cenie! Zyskaj 300 zł na start motoryzacyjnej przygody z “francuzem” lub “włochem”!


    Korzystając z samochodu na abonament możesz cieszyć się fabrycznie nowym pojazdem bez zmartwień o serwis, naprawy czy utratę wartości pojazdu. Auto wyposażone jest w najnowsze rozwiązania technologiczne, aby korzystanie z niego było bezpieczne i oszczędne, a Tobie pozostała tylko radość i beztroska podczas jazdy.

    Skorzystaj z promocji! Od 1 do 8 marca zamów kobiece auto na abonament i zyskaj 300 złotych, które odejmiemy od Opłaty Startowej wybranego przez Ciebie modelu!    Abonamentowy HIT 2019, czyli Renault Clio, zgrabny miejski crossover - Renault Captur a może zmysłowy, znakomicie wyposażony hatchback - Renault Megane? Francuskie samochody tej marki to niebanalny design i najnowsze rozwiązania technologiczne. Teraz wszystkie modele Renault w abonamencie Qarsona kosztują mniej!

    Kultowa 500-tka zyskała rzesze fanów na całym świecie. To uosobienie włoskiego stylu znakomicie sprawdza się w mieście. Wystarczy zajrzeć do jego wnętrza, a nie sposób oprzeć się jego urokowi! Dwie wersje wyposażenia, dwa rodzaje skrzyni biegów i cała paleta kolorów nadwozia - skorzystaj z promocji i wybierz Fiata 500 w nowej, obniżonej cenie!

    ➡️ Regulamin Promocji "Dzień kobiet w Qarsonie"