13.10.2020


Bezpieczny środek transportu w czasie pandemii 1200x471 LP
Teraz nowy Samochód w Abonamencie w promocji z kartą upominkową

Chcesz chronić zdrowie: swoje i bliskich, więc szukasz sposobu, by podróżować bezpiecznie. Obecnie najbezpieczniejszym środkiem transportu jest nowy samochód. To pewne i rozsądne rozwiązanie wcale nie musi być drogie. Teraz dzięki Qarsonowi możesz korzystać z nowego auta w abonamencie przez rok w specjalnej ofercie. Tylko do 20 października skorzystaj z promocji “Bezpieczny środek transportu” i tankuj za darmo!


Teraz przy zamówieniu każdego auta w 12-miesięcznym abonamencie Qarson Polska dodaje kartę podarunkową, którą możesz wykorzystać w największej stacji paliw w całej Polsce. Skorzystaj z promocji “Bezpieczny środek transportu”, wybierz dostępny od ręki pojazd w abonamencie na rok, który zapewni Ci spokój ducha i z pewnością odejmie zmartwień. Promocja trwa do 20 października lub do wyczerpania zapasów.

Tutaj znajdziesz - Regulamin promocji.

Zamów auto na abonament z dostawą do domu

Qarson Polska to najkrótsza umowa, najlepsze na rynku ceny wynajmu nowych samochodów i gwarancja producenta. Auto od Qarsona to sprawdzony i pewny wybór. Postaw na auto na abonament i zamów je z dostawą do domu - bezpiecznie, szybko i wygodnie. Zamów już dziś auto na abonament w promocji! Skontaktuj się z doradcą pod numerem (+48) 61 101 04 50 lub kliknij zieloną słuchawkę na www.qarson.pl.