Qarson w Krakowie. Samochody na abonament znajdziesz w Bonarka City Center


30.03. 2019


POS Kraków Bonarka front Clio
Cyfrowy Salon Samochodowy Qarsona w Bonarka City Center na krakowskim Podgórzu

Auta na abonament od 30 marca dostępne są w Krakowie. Punkt Obsługi Sprzedaży Qarsona znajdziesz teraz w Bonarka City Center, przy ulicy Kamieńskiego 11. Jeśli szukasz nowego samochodu, ale martwisz się wysokim kosztem kredytu i utratą wartości auta - skorzystaj z oferty Qarsona. Nasi doradcy na miejscu wyjaśnią, na czym polega ten rewolucyjny sposób finansowania i pomogą wybrać wymarzone cztery kółka. Przekonaj się, że stać Cię na nowy samochód.

POS Qarsona w Galerii Bonarka mieści się na parterze, obok sklepu CCC. Zapraszamy wszystkich odwiedzających najlepszą galerię handlową w stolicy Małopolski. Wizyta u nas to niepowtarzalna okazja, by:

  • wsiąść za kierownicę auta na abonament i przekonaj się, że jazda nowym samochodem jest tańsza, niż myślisz
  • poznać pełną ofertę samochodów na abonament w Qarsonie
  • porozmawiać z doradcą, który pomoże Ci dobrać najatrakcyjniejsze rozwiązanie motoryzacyjne i finansowe
  • podpisać umowę na fabrycznie nowy samochód w innowacyjnym sposobie finansowania
  • wyruszyć w drogę swoim nowym autem na abonament

Nie musisz kupować samochodu, żeby nim jeździć!

Samochody na abonament w Bonarka City Center w Krakowie

Na wyspie Qarsona na parterze galerii przy ul. Wołoskiej 12 w Warszawie prezentujemy hit sprzedaży abonamentowej, czyli nowe Renault Clio w niesamowicie niskiej cenie - tylko 499 zł brutto za miesiąc użytkowania.

Nasze nasze nowe różowo-zielone samochody znajdziesz przy wejściu od ulicy Kamieńskiego oraz na parkingach Galerii Bonarka. Kompaktowy crossover - Nissan Qashqai; miejskie, ekonomiczne Renault Clio oraz nowoczesny i wygodny Peugeot 208 będą tam czekać na Ciebie.

Godziny pracy POS Qarsona w Krakowie

Nowe samochody na abonament od Qarsona znajdziesz w Punkcie Obsługi Sprzedaży w Bonarka City Center (przy ul. Kamieńskiego 11 w Krakowie) i jest czynny codziennie w godzinach otwarcia centrum: od poniedziałku do czwartku oraz w niedziele handlowe w godz. 10:00-21:00 oraz w piątki i soboty od 10:00 do 22:00.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do POS-u Qarsona w Galerii Bonarka (+48) 12 44 80 100.

Odwiedź nasz POS w Galerii Bonarka i porozmawiaj z naszymi doradcami o szczegółach oferty aut na abonament. Przekonaj się, że stać Cię na nowe auto. Zapraszamy!Inne aktualności Qarsona