Qarson w Katowicach. Auta na abonament przyjechały na Śląsk.

 

13.04. 2019


Cyfrowy Salon Samochodowy Qarsona w Galerii Katowickiej
Cyfrowy Salon Samochodowy Qarsona w Galerii Katowickiej

 


Samochody na abonament 13 kwietnia na dobre zagościły na Śląsku. Teraz każdy odwiedzający Galerię Katowicką może sam przekonać się, jak działa ten rewolucyjny na polskim rynku sposób finansowania nowych aut.

Punkt Obsługi Sprzedaży Qarsona zlokalizowany jest na parterze Galerii Katowickiej, przy ulicy 3 Maja 30. To miejsce powstało, by kierowcy ze Śląska, którzy szukają nowego samochodu nareszcie nie musieli martwić się wysokim kosztem kredytu i utratą wartości auta. Na miejscu doradcy Qasona krok po kroku wyjaśnią, na czym polega subskrypcyjny model zakupu auta na 12 miesięcy, zaprezentują pełną ofertę pasującą do indywidualnych potrzeb Klienta oraz ...zdejmują kierowcom z głowy problemy związane z zakupem czterech kółek Qarson w Galerii Katowickiej zaprasza do skorzystania z możliwości, jakie proponuje Punkt Obsługi Sprzedaży:

  • przekonaj się, że jazda nowym samochodem jest tańsza, niż myślisz
  • wsiądź za kierownicę abonamentowego hitu - nowego Renault Clio w najniższej na rynku cenie - 499 zł brutto za miesiąc jazdy
  • poznaj pełną ofertę Qarsona: znajdziesz w niej małe miejskie auta, klasyczne samochody kompaktowe, rodzinne minivany i modne SUVy
  • porozmawiaj z doradcą, który znajdzie dla Ciebie najatrakcyjniejsze rozwiązanie motoryzacyjne i finansowe
  • podpisz umowę na fabrycznie nowy samochód w innowacyjnym sposobie finansowania
  • wyrusz w drogę nowym autem na abonament

Qarson udowadnia, że wcale nie trzeba kupować samochodu, żeby nim jeździć.

Ogniście czerwone nowe Renault Clio za 499 zł brutto w miesięcznym abonamencie to znak rozpoznawczy śląskiego Punktu Obsługi Sprzedaży Qarsona. Ale to nie wszystko!

Oprócz hitu sprzedaży abonamentowej przed wejściem do galerii od strony pl. Szewczyka stanie superinteligentny SUV - Nissan Qashqai. Zmotoryzowani klienci Galerii Katowickiej na parkingu podziemnym znajdą również ekonomiczne miejskie samochody Peugeot 208 i Renault Clio a także kolejnych - oklejonych w zielono-różowe barwy - przedstawicieli marki Nissan.

Auta na abonament od Qarsona znajdziesz w Punkcie Obsługi Sprzedaży w Galerii Katowickiej (przy ul. 3 Maja 30), który jest czynny codziennie w godzinach otwarcia galerii: od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00.