Dzień otwarty w Suchym Lesie - widok salonu od frontu


Do salonu Qarsona przy ul. Sucholeskiej 3 w Suchym Lesie pod Poznaniem zaprosiliśmy okolicznych mieszkańców, aby mogli poznać nas i nasz rewolucyjny na polskim rynku sposób na samochód.

Podczas Dnia Otwartego opowiadaliśmy o idei auta na abonament, czyli możliwości korzystania z fabrycznie nowego samochodu bez wysokich kosztów kredytu i zmartwień o utratę wartości, serwis i naprawy.

Odwiedzający mieli okazję zasiąść za kierownicę wielu aut z naszej oferty. W naszym salonie prezentowały się nowością i doskonale wyposażone małe miejskie auta i samochody do zadań specjalnych. Peugeota 308 i 208, najnowszego Renault Megane, hit naszej sprzedaży abonamentowej, czyli Renault Clio (w cenie od 499 zł brutto miesięcznie) i rodzinne auto, które z powodzeniem pomieści nawet 7 osób, czyli Renault Grand Scenic a także wysokiej klasy Hyundai i30 czy niezwykle popularny crossover Nissan Qashqai.

Na dzieci w specjalnej strefie czekali animatorzy oraz Bobby - maskotka Qarsona, który przyjechał do nas z Francji, gdzie bije rekordy popularności (nie tylko wśród najmłodszych). Dorośli mogli skorzystać ze specjalnej oferty abonamentowej połączonej z odkupem ich starego auta.Inne aktualności Qarsona