Qarson na Facebooku i na Instagramie. Znajdź nas!


03.01. 2018


2 Nissany Qashqai w Galerii Posnania 2 - otwarcie

Chcemy być jeszcze bardziej dostępni dla Ciebie, dlatego Qarson Polska znajdziesz także w mediach społecznościowych. Polub nasze profile na Facebooku oraz na Instagramie i bądźmy w kontakcie.

Qarson Polska na Facebooku ma już ponad 10 tysięcy fanów! Dziękujemy, wszystkim, którzy są z nami w tym największym medium społecznościowym na świecie.

Na profilu Qarson Polska w serwisie Facebook opowiadamy o rozwoju sieci Qarson. Pokazujemy Punkty Obsługi Klienta w najlepszych galeriach handlowych największych miast w Polsce. Piszemy o ich działaniu i przedstawiamy zespół naszych doradców. Tłumaczymy, jak działa abonament na samochód. Zobaczysz, że to łatwiejsze i tańsze niż myślisz!

Z dumą prezentujemy nasze hity sprzedaży abonamentowej. Obejrzyj piękne Renault Clio w zaskakująco niskiej cenie 499 zł za miesiąc użytkowania i miejskiego crossovera Nissana Qashquaia w cenie 999 zł za miesiąc.Jeśli tak jak my kochasz samochody - zajrzyj też na nasz profil na Instagramie i zobacz najpiękniejsze zdjęcia naszych aut na abonament. Zapraszamy!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Qarson działa w Poznaniu! 🚗 . Uruchomiliśmy nasz Punkt Obsługi Klienta w Galerii Posnania - największy centrum handlowym w stolicy Wielkopolski. . Na specjalnej wyspie znajdziesz nasz hit sprzedaży abonamentowej - Renault Clio w niesamowicie niskiej cenie - 499 zł za miesiąc❗ . Sprawdź, jak prosta i bezproblemowa może być jazda fabrycznie nowym autem. Spełnij swoje marzenia i wyrusz w drogę nowym samochodem. Zdziwisz się, jak niewiele to kosztuje❗ . #qarsonpolska #car #cars #auto #autodetail #autodetailing #carlove #carphotography #carphoto #abonament #samochód #samochody #renault #renaultclio #renaultclio4 #redcar #czerwoneauto #poznań #poznan #posnania #galeriaposnania

Post udostępniony przez Qarson Polska (@qarsonpolska)


Społeczność Qarson Polska:

Facebook ➡️ https://www.facebook.com/QarsonPolska/
Instagram ➡️ https://www.instagram.com/qarsonpolska