Otwarcie Punktu Obsługi Sprzedaży Qarson w Galerii Galaxy w Szczecinie


14.12. 2018


Renault Clio w Galerii Galaxy - Otwarcie POS

Qarson przyjechał do Szczecina! W sobotę, 15 grudnia, otworzyliśmy nasz pierwszy Punkt Obsługi Sprzedaży w Polsce. Teraz w największej galerii handlowej w stolicy województwa zachodniopomorskiego - Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy w Szczecinie wszyscy mieszkańcy i odwiedzający będą mogli sprawdzić, co to jest samochód na abonament a także zapoznać się z naszą bogatą ofertą abonamentową.

Zapraszamy wszystkich, którzy marzą o tym, żeby jeździć nowym samochodem bez wydawania fortuny. Qarson oferuje fabrycznie nowe auta prosto z salonu, m.in. Reanault Clio i Peugeot 208 w niewiarygodnie niskiej cenie - 499 zł za miesiąc!

Sprawdź, jak prosta i bezproblemowa może być jazda nowym samochodem! Nie musisz tracić czasu: wymarzone auto możesz wybrać na miejscu, korzystając z profesjonalnej porady naszych ekspertów. Ogromne ekrany monitorów na zdjęciach w wysokiej rozdzielczości doskonale prezentują całą naszą flotę. Małe auta miejskie, funkcjonalne kompaktowe modele, popularne SUV-y lub crossovery - wszystkie znajdziesz w naszej ofercie abonamentowej.

W Qarson Polska chcemy łączyć ludzi i samochody, dlatego będziemy z Wami w największych miastach w Polsce - w najlepszych galeriach handlowych. Może warto już teraz dorzucić samochód do listy zakupów? Przekonaj się, że auto na abonament to pomysł tańszy niż myślisz!

Qarson w Galerii Galaxy w Szczecinie

Znajdź nasz punkt i porozmawiaj z doradcami Qarson. Dowiedz się, jakie są wszystkie zalety korzystania z nowego samochodu w abonamencie. Zawsze marzyłeś, by jeździć nowym samochodem ale nie chciałam wydawać fortuny? Martwisz się utratą wartości samochodu? Ot teraz to nie jest problem! Przekonaj się sam!

Nasz pierwszy Punkt Obsługi Sprzedaży będzie do Twojej dyspozycji w Galerii Galaxy w Szczecinie w godzinach otwarcia centrum, czyli od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00 oraz od godziny 9:00 do 20:00 w niedziele handlowe. Zapraszamy!Inne aktualności Qarsona