Qarson w Warszawie. POS w Galerii Mokotów już działa


25.03. 2019


Auta na abonament w Warszawie Galeria Mokotów
Cyfrowy Salon Samochodowy Qarsona w Galerii Mokotów w Warszawie

Warszawiacy pokochali auta na abonament od pierwszego wejrzenia. Punkt Obsługi Sprzedaży Qarsona już na początku działania w Galerii Mokotów przyciągnął tłumy odwiedzających. Od 25 marca w najlepszej galerii handlowej w stolicy nasi doradcy opowiadają o tej rewolucyjnej na polskim rynku motoryzacyjnym idei a także pomagają w wyborze odpowiedniego modelu w zaskakująco niskiej cenie.

Odwiedź Punkt Obsługi Sprzedaży Qarsona w Warszawie i...

  • wsiądź za kierownicę auta na abonament i przekonaj się, że jazda nowym samochodem jest tańsza, niż myślisz
  • poznaj pełną ofertę samochodów na abonament w Qarsonie (m.in. marek Kia, Hyundai, Nissan, Peugeot i Renault)
  • porozmawiaj z doradcą, który pomoże Ci dobrać najatrakcyjniejsze rozwiązanie motoryzacyjne i finansowe
  • podpisz umowę na fabrycznie nowy samochód w innowacyjnym sposobie finansowania
  • wyrusz w drogę swoim nowym autem na abonament

Nie musisz kupować samochodu, żeby nim jeździć!

Poznaj hit sprzedaży abonamentowej Qarsona


Na wyspie Qarsona na parterze galerii przy ul. Wołoskiej 12 w Warszawie prezentujemy hit sprzedaży abonamentowej, czyli nowe Renault Clio w niesamowicie niskiej cenie - tylko 499 zł brutto za miesiąc użytkowania.

Ten fantastyczny miejski samochód to zachwycający design, innowacyjne technologie, przestronne wnętrze i ekonomia jazdy. Nowy Renault Clio IV generacji wyposażony jest m.in. w system ekonomiczny i ekologiczny Start&Stop, który sprawia, że auto nie zużywa paliwa, gdy stoi w korku a także: nawigację, wygodny 7-calowy ekran oraz Bluetooth, dzięki któremu możesz bezpiecznie rozmawiać przez telefon. Clio w bogatej wersji wyposażeniowej Limited to także oszczędne światła LED do jazdy dziennej czy wspomaganie parkowania tyłem, ISOFIX, poduszki powietrzne dla kierowcy, pasażera oraz poduszki boczne (chroniące głowę i klatkę piersiową) to również zmysłowa linia nadwozia i 16-calowe aluminiowe felgi, które podkreślają dynamiczny charakter tego sprytnego auta.

Godziny pracy POS Qarson w Galerii Mokotów

Punkt Obsługi Sprzedaży Qarsona działa w Galerii Mokotów (przy ul. Wołoskiej 12 w Warszawie) i jest czynny codziennie w godzinach otwarcia centrum: od poniedziałku do czwartku w godz. 10:00-22:00, w piątek i sobotę od 9:00 do 22:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10:00-21:00. 

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do POS-u Qarsona w Galerii Mokotów (+48) 22 24 77 130
Odwiedź nasz Punkt Obsługi w Galerii Mokotów i porozmawiaj z naszymi doradcami o szczegółach oferty. Przekonaj się, że stać Cię na zupełnie nowe auto. Zapraszamy!Inne aktualności Qarsona