Qarson w Galerii Posnania


17.12. 2018


2 Nissany Qashqai w Galerii Posnania 2 - otwarcie

Samochody na abonament w Poznaniu mają już własne, szczególne miejsce. We wtorek, 18 grudnia, otworzyliśmy nasz drugi Punkt Obsługi Sprzedaży na mapie Polski. Teraz mieszkańcy stolicy Wielkopolski, odwiedzając największą galerię handlową w mieście, sami będą mogli sprawdzić, jak działa auto na abonament i zobaczyć, jak w Qarsonie łączymy ludzi i samochody.

Na samochodowej wyspie Qarsona, zlokalizowanej w holu głównym na parterze galerii (vis a vis Leroy Merlin) prezentujemy nasz absolutny hit - nowe Renault Clio Facelift w niewiarygodnie niskiej cenie - 499 złotych za miesiąc!

Oprócz naszego sztandarowego auta na abonament w Punkcie Obsługi Klienta Qarson w Poznaniu każdy będzie mógł zapoznać się z pełną ofertą marki: nowymi modelami samochodów oraz kompletnym pakietem możliwości, jakie proponujemy przy umowie abonamentowej na nowe cztery kółka. Na miejscu nasi doradcy będą służyć swoją wiedzą i pomocą tak, aby temat wynajmu samochodów w abonamencie stał się jak najbardziej jasny i przejrzysty dla kierowców i miłośników motoryzacji.

Ale to nie wszystko! Samochody z oferty Qarsona zaparkowaliśmy także w widocznych miejscach na parkingu podziemnym galerii. Umieściliśmy tam czterech przedstawicieli naszych kluczowych marek.

Nowy samochód na 12 miesięcy w zaskakująco niskiej cenie? Teraz to możliwe!

Marka Qarson chce pokazać, że wcale nie trzeba mieć auta, żeby swobodnie z niego korzystać. Dajemy radość z użytkowania nowych modeli samochodów wprost od producenta. Dajemy ceny tak niskie, jakich jeszcze na rynku nie było! Niemożliwe? Każdy, kto od wtorku, 18 grudnia, odwiedzi Galerię Posnania będzie mógł się przekonać, że marzenia o własnym, zupełnie nowym samochodzie są już w zasięgu ręki!

Jak działa auto na abonament? Kto może skorzystać z oferty Qarson Polska? Czym różni się abonament od leasingu? Na te i inne pytania poznaniaków będziemy odpowiadać w Punkcie Obsługi Klienta w Galerii Posnania od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 22:00.Odwiedź nasz Punkt Obsługi w Galerii Posnania i porozmawiaj z naszymi doradcami o szczegółach oferty. Dowiesz się, jakie są zalety umowy abonamentowej na samochód i przekonasz, że Ciebie też stać na całkiem nowe auto. Zapraszamy!Inne aktualności Qarsona