VIP night w salonie Qarsona!


16.03. 2019


VIP night w Qarsonie zewnątrz salonu w nocy
VIP night Qarson

W piątek, 15 marca, w salonie Qarson na ulicy Sucholeskiej 3 w Suchym Lesie podczas Qarson VIP night spotkali się przyjaciele, partnerzy i dziennikarze, którzy podzielili się rewolucyjną w Polsce ideą - pomysłem na samochód na abonament. Miejsce, w które wpisana jest długa motoryzacyjna historia (wcześniej działał tu salon Peugeot Ciesielczyk a następnie CIESIELCZYK Multisalon samochodowy) oficjalnie otworzyło nowy rozdział.


Qarson powstał po to, by zmienić sposób, w jaki ludzie wybierają i kupują samochody - mówił podczas spotkania Damian Ciesielczyk, założyciel Qarsona. 

Model, który prezentuje firma jest to wyjątkowa sytuacja dla Klienta. Klient, który dziś ma taką ofertę od Qarsona, musi być zadowolony - mówił podczas Qarson VIP night Jan Ciesielczyk a założycielom Qarsona pogratulował pomysłu i odwagi. - Życzę Wam, żebyście mogli się cieszyć tak, jak ja. 

Qarson posiada największą na świecie sieć sprzedaży aut na abonament w centrach handlowych. Punkty we Francji zlokalizowane są w 12 galeriach handlowych. W Polsce firma działa w Suchym Lesie koło Poznania, w samym Poznaniu (Galeria Posnania), Szczecinie (Galeria Galaxy), Gdańsku (Galeria Bałtycka) oraz Wrocławiu (Galeria Wroclavia). W najbliższym czasie Punkty Obsługi Sprzedaży otwarte będą również w galeriach handlowych w Warszawie (25 marca - Galeria Mokotów), Łodzi, Krakowie i Katowicach. Łącznie w 2019 roku w Polsce pojawi się 10 punktów w 8 miastach. - 

Upchnęliśmy na 20-30 metrach kwadratowych naszego Cyfrowego Salonu Sprzedaży dostęp do całej naszej palety samochodów. Mamy najwięcej technologii niż kiedykolwiek miało to miejsce w branży motoryzacyjnej - mówił Damian Ciesielczyk.
– Jesteśmy tam, gdzie jest nasz Klient - w internecie i w galeriach handlowych – mówił podczas spotkania z
Inne aktualności Qarsona