Wiosenna promocja w Qarsonie


15.04.2020


Wiosenna promocja LP 1400x323 na stronę aktualności
Ceny samochodów na abonament spadają na wiosnę!


Nowe, bezpieczne auto na abonament możesz mieć jeszcze taniej! Nie myśl o komunikacji miejskiej, używanym samochodzie albo kosztownych zakupach w salonie. Zamów dostępne od ręki samochody marki Renault i zyskaj 300 zł, które odejmiemy od Opłaty Startowej wybranego przez Ciebie modelu. Skorzystaj z promocji! Masz czas tylko do końca kwietnia!


  Renault CLIO kolejny rok jest najchętniej wybieranym samochodem na abonament. Na czym polega jego sukces? Nowoczesny charakter, komfortowe wnętrze, zaawansowane technologie i ekonomia jazdy - to największe atuty Clio 4 generacji. Ten znakomicie wyposażony stylowy miejski samochód to bez wątpienia król segmentu B. Większy brat Clio, czyli Renault CAPTUR to modny, wielozadaniowy miejski crossover. W środku mamy pojemny bagażnik i mnóstwo schowków a do tego komputer pokładowy, nawigację i wspomaganie parkowania Captur sprawdzi się zarówno jako nietuzinkowe auto do pracy, na wypad za miasto, jak i w roli rodzinnego samochodu. Piękne na zewnątrz i nowoczesne w środku: Renault MEGANE jest kwintesencją francuskiej marki. Pojemny silnik benzynowy o mocy 140 koni mechanicznych zapewnia dynamiczną jazdę, a wspomaganie parkowania, kamera cofania, kontrola martwego pola, dwustrefowa klimatyzacja, czujniki deszczu i światła - zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

  Wynajmij - nie kupuj! Pozwól sobie na korzystną cenowo i bezpieczną alternatywę dla leasingu i zakupu nowego samochodu. Qarson umożliwia Ci korzystanie z fabrycznie nowego auta w umowie na rok i wygodnym rozliczeniu miesięcznym.

  Zamów on-line - wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu. Ciesz się nowym samochodem, który przed wydaniem, dla bezpieczeństwa, poddajemy procesowi ozonowania a kluczyki przekażemy Ci zgodnie z procedurą “contactless”. Odbierz go bezpiecznie w dowolnym punkcie w całej Polsce lub zamów auto na abonament z dostawą pod Twoje drzwi.

  Skorzystaj z wyjątkowej Wiosennej Promocji na wszystkie modele Renault w abonamencie i podaruj sobie pewny i bezpieczny środek transportu w umowie tylko na 12 miesięcy. Dowiedz się więcej!  Skontaktuj się z doradcą

  📧 [email protected]
  💬 m.me/QarsonPolska
  📞 61 10 10 450

  Sprawdź ➡️ Regulamin WIOSENNEJ PROMOCJI  Inne aktualności Qarsona