30.11.2018


Bezpieczeństwo jest ważne, ale jazda samochodem ma dawać uczycie przyjemności. Sami możemy sprawić, że komfort jazdy podniesie się, jeśli zainwestujemy w ogólnodostępne akcesoria samochodowe lub designerskie gadżety.

Do podstawowego wyposażenia, w które warto zaopatrzyć się dla własnej wygody, na pewno wliczają się: GPS, zestaw głośnomówiący i wideorejestrator. To gadżety, które większość z nas w samochodzie posiada i których używa. Podobnie jest z takimi akcesoriami jak przełączka USB czy adapter / transmiter bluetooth. Ułatwiają ładowanie różnych urządzeń oraz podłączenie się pod własne, najczęściej w celu włączenia ulubionej muzyki.


Akcesoria samochodowe poprawiające komfort jazdy
Akcesoria samochodowe poprawiają nie tylko komfort ale i bezpieczeństwo za kółkiem

Każdy kierowca je zna i być może korzysta, ale jak może zapewnić sobie jeszcze większy komfort podczas jazdy samochodem? Masz duży samochód i na co dzień zajmujesz się ogarnianiem życia? Warto zadbać o dobrą organizację! Przyda Ci się organizer do bagażnika, dzięki któremu unikniesz rozsypanych zakupów i utrzymasz porządek w bagażniku. Jeśli na dodatek musisz dzielić swoją uwagę między tym, co dzieje się na drodze, a dziećmi na tylnym siedzeniu, zaopatrz samochód w specjalne lusterko wsteczne. aby mieć całą sytuację pod kontrolą w bezpieczny sposób.

Podróżujesz biznesowo, a czas jest dla Ciebie istotny? W trasie nie ma go na prasowanie, na szczęście możesz dowieźć do celu wcześniej przygotowany strój. Wystarczy posiadać odpowiednie wieszaki samochodowe. W biegu zdarza Ci się też wypić kawę. Przed tragedią uratuje Cię uchwyt na kubek. Prowadzisz samochód, nie może rozpraszać Cię wylany napój.

Gastronomiczne gadżety samochodowe świetnie sprawdzają się, kiedy przed Tobą dłuższa trasa. Lodówka samochodowa to dobry wynalazek, jeśli planujesz wziąć własne jedzenie lub utrzymywać odpowiednią temperaturę napojów. W długich podróżach kierowcy powinni też zadbać o swoją wygodę. Kilka godzin za kółkiem przekłada się na zmęczenie psychicznie i fizycznie. Rozwiązaniem jest mata lub nakładka relaksacyjna na fotel. Na pewno poprawi Twój komfort jazdy, ale pamiętaj: taki gadżet nie działa jak zamiennik snu lub odpoczynku! Dlatego uważaj, gdy dopada Cię zmęczenie. Wtedy lepiej zrobić przerwę i rozprostować kości, niż narażać się na zaśnięcie za kierownicą.

A może masz czworonoga i kochasz go tak samo jak porządek w samochodzie? Jest na to sposób: mata dla psa. Udogodnienia dla zwierząt poprawią ich komfort podróżowania, a Tobie pomogą utrzymać porządek. Będziecie mogli razem cieszyć się ze wspólnych podróży!